тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Dot - перші розумні годинники зі шрифтом Брайля

Розумні смарт-годинники, такі як Apple Watch, що кілька років тому появилися на ринку, вже завоювали серця багатьох любителів гаджетів. Але всі принади таких годинників, практично недоступні людям з обмеженими можливостями.

 

 

Звичайно, деякі годинники оснащені голосовим помічником, типу Siri, але все-таки навіть Siri не дає повну свободу дій. Південнокорейська компанія Dot, створила перший в світі розумний годинник, у якого інформація не виводиться на звичний для звичайних людей сенсорний дисплей. Годинники Dot використовують для виведення інформації спеціальні опуклі точки, які відображають інформацію шрифтом Брайля.

Шрифт Брайля (англ. Braille) - це спеціальний рельєфно-крапковий тактильний шрифт, який призначений для читання інформації незрячими і людям, котрі погано бачать. Панель годинника розділена на 4 сегменти, це означає, що одночасно на дисплеї може виводитися не більше чотирьох букв. Причому швидкість виведення інформації можна буде широко регулювати, що дасть можливість використовувати ці незвичайні годинники людям з різним рівнем володіння шрифтом Брайля.

З системою виведення інформації в принципі все зрозуміло - буде використаний метод Брайля, а от щодо того, як будуть виглядати сам годинник поки не зовсім ясно. Раніше на всіх презентаціях СЕО компанії Dot Eric Ju Yoon Kim, демонстрував годинник в прямокутному корпусі. Власне, люди з обмеженими можливостями і тестували саме цю модель годинника. Але в даний момент, на офіційному сайті, представлений годинник зі шрифтом Брайля, абсолютно в іншому, круглому корпусі. Виглядає новий варіант годинника, ось так:

 


Швидше за все, розробники зупинилися на останньому варіанті, якщо вже саме цей годинник викладені на офіційному сайті. Втім, гадати залишилося недовго, адже офіційні продажі повинні початися вже в цьому місяці.

Купити годинник Dot можна буде всього за $ 300 - це, насправді, дуже низька ціна для такого корисного гаджета. Наприклад, електронні книги, які вміють виводити інформацію шрифтом Брайля коштують не одну тисячу доларів. До речі, саме ціна відлякує сліпих і слабозорих людей від покупки пристроїв, які можуть виводити інформацію шрифтом Брайля, тому близько 95% людей з обмеженими можливостями навіть не вважають за потрібне вивчати його.

У компанії Dot вірять в те, що їх розумні годинники зможуть повернути ситуацію на краще і люди нарешті отримають доступ до величезної кількості не доступної раніше інформації.

 


 


Швейцарские цасы во все времена были символом абсолютного качества, высокого социального статуса и изысканного вкуса. Если вы желаете стать обладателем оригинального брендового хронометра, советуем купить часы зенит в интернет-магазине time-master.ua.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com