тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Готується презентація нового флагману Meizu Pro 7 з двома екранами

Останні роки компанія Meizu стала поступатися Xiaomi і OnePlus на ринку мобільних пристроїв, хоча раніше було навпаки. Поки дві інших китайських корпорації постійно впроваджують всі найсучасніші технології в свої нові смартфони, Meizu зробила основний упор на бюджетні мобільні пристрої.

До речі, якщо вам потрібна заміна сенсорного скла на Meizu, звертайтесь до сервісного центру Meizu.

Проте, вже зовсім скоро ця китайська корпорація має намір порадувати весь світ смартфоном Meizu Pro 7, який гарантовано отримає дві ключові особливості, від яких фанати будуть в повному захваті.

Саме так, в 2017 році Meizu нас все ж збирається дивувати. Безперечно, основні очікування пов'язані з відставкою чіпів MediaTek і приходом платформ від Qualcomm. Правда, станеться ця подія ближче до кінця року. Нарешті, вже складно заперечувати високу ймовірність виходу Meizu Pro 7 з двома дисплеями. Новинка вже буквально стукає в двері, так як в одному з мікроблогів компанія опублікувала пост, натякає на її швидкий вихід.

26 липня відбудеться офіційна презентація флагманського смартфона Meizu Pro 7, анонс якого спочатку був запланований на весну цього року. Раніше офіційний представник компанії Meizu розповів про те, що новий флагман китайської корпорації не зможе похвалитися безрамковим екраном, але йому все ж буде чим здивувати користувачів.

 


Так, незабаром після цього, в мережу потрапила інформація про те, що смартфон Meizu Pro 7 отримає кнопку mTouch з вбудованим в неї екраном. Ці дані підтверджувалися безліччю зображень і схем, на яких можна було побачити цю технологію. Через якийсь час в мережі з'явилися перші справжній фотографії цього мобільного пристрою, на задній частині якого був розташований великий виріз.

Довгий час експерти ворожили щодо призначення прямокутної області в смартфоні Meizu Pro 7, що в кінцевому підсумку наштовхнуло їх на дійсно приголомшливу думка. Як пізніше було підтверджено, цей флагман отримає другий екран, заснований на технології електронних рідких чорнила E-ink. На цьому дисплеї, розташованому на задній кришці, буде виводитися інформація про пропущені дзвінки, повідомлення, дату, час і навіть піктограмах тих програм, які можуть бути потенційно корисні - камера і номеронабирач.

Виходить, що смартфон Meizu Pro 7, якщо всі джерела вірні, отримає відразу три екрана, два з яких розташуються на лицьовій частині, а інший, діагоналлю менше 2-дюймів, на тильній. Це вражає уяву, але потрібно визнати, що компанія Meizu, випускаючи на ринок такий флагман, дуже сильно ризикує, адже в разі провалу вона втратить багатьох фанатів і рядових покупців, що може обернутися для неї фінансовою катастрофою.

Щодо вартості, то базова версія Meizu Pro 7 буде коштувати 410 доларів, а топова - 560.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com