тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Китаї почалося будівництво першого «міста-лісу»

Китай вже кілька десятиліть зіштовхується зі значними екологічними проблемами, і зокрема катастрофічною забрудненістю повітря. Перепробувано безліч технологій якимось чином подолати їх. Одне з останніх рішень - будівництво цілого міста, яке буде покращувати екологію конкретного регіону.

 

Проект розроблений міланською компанією Stefano Boeri Architetti. Місто отримало назву Лючжоу Форест Сіті (Liuzhou Forest City). Воно займе територію приблизно 175 гектарів поблизу річки Люцзян.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день проект з етапу проектування перетворюється в реальність. У місті Лючжоу, на очах місцевих жителів зростає нове місто-сад з безліччю офісів, житлових будинків, готелів, лікарень і шкіл. Завершити будівництво планується в 2020 році і буде вміщати на своїх площах 30 000 чоловік.

Зелені насадження які будуть висаджені на дахах і фасадах міста будуть поглинати майже 10 000 тонн СО2 і 57 тонн забруднюючих речовин на рік. При цьому рослини будуть виробляти 900 тонн кисню щорічно.

 


Forest City в Лючжоу буде оснащений усіма останніми новинками у сфері енергетичної самодостатності міста: геотермальною енергією для внутрішнього кондиціонування повітря і сонячних батарей над дахами для збору відновлюваної енергії.

Великим нововведенням проекту архітектора Стефано Боері є обов'язкова наявність дерев і рослин на кожну будівлю не дивлячись на його розміри. Лючжоуське лісове місто вміщує в цілому 40 000 дерев, і майже 1 мільйон рослин з більш ніж 100 видів. В цілому проект буде реалізований в дуже короткий час, до 2020 року.

Вперше в Китаї і в світі інноваційне міське поселення буде поєднувати проблему енергетичної самодостатності та використання відновлюваних джерел енергії з завданням збільшити біорізноманіття та ефективно скоротити забруднення повітря в міських районах, що насправді є критичним для сучасного Китаю.

Ось що самі архітектори пишуть про свій проект: «Велика кількість рослин не тільки в парках і садах або уздовж вулиць, а й на фасадах будівель дозволить енергетичному самодостатньому місту внести свій внесок у поліпшення якості повітря (він буде поглинати як CO2, так і дрібний пил в кількості 57 тонн на рік) . Це допоможе знизити середню температуру повітря, кількість шуму і поліпшити біорізноманіття живих видів, створюючи середовище проживання для птахів, комах і дрібних тварин, що мешкають на території Лючжоу».

 


 


Если вам требуются качественные плиты перекрытия, кирпич, завод жби предлагает эти и другие строительные материалы по наилучшей стоимости.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com