тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Apple тестує 3D-сканування обличчя для розблокування нового iPhone

Компанія Apple тестує технологію 3D-сканування обличчя, яка дозволить власникам нового iPhone розблокувати пристрій, помістивши його перед собою. Про це пише агентство Bloomberg з посиланням на власні джерела...

 

 

Планується, що технологія стане частиною нової системи безпеки, яка також дозволить підтверджувати платежі і запускати додатки з захищеним доступом. За словами одного з джерел, Apple також тестує систему сканування очей, яка дозволить поліпшити роботу системи безпеки.

Основні акценти в нових датчиках Apple - точність і швидкість роботи. За словами співрозмовника агентства, система може просканувати обличчя користувача та розблокувати мобільний пристрій за кілька сотень мілісекунд. Крім того, нова система зможе розблокувати телефон, навіть якщо він не перед обличчям людини, а, наприклад, лежить на столі, додає агентство.

В Bloomberg вказують, що компанія як і раніше тестує нову функцію. Це означає, що Apple може відмовитися від 3D-сканування обличчя в новому iPhone. Агентство додає, що нова функція повинна замінити сканер відбитків пальців Touch ID. Сканування обличчя безпечніше системи з датчиком відбитків, оскільки пристрій отримує більше вимірів користувача, пише Bloomberg.

До речі, вигідно придбати iphone 6s саме зараз можна в інтернет-магазині Smartbit.

За даними агентства, Apple також тестує прототипи смартфонів iPhone з окремим чіпом для обробки завдань, пов'язаних з технологією штучного інтелекту. Цей чіп дозволить підвищити час роботи пристрою, так як він буде виконувати завдання з розпізнавання зображень і введення тексту.

Відзначимо, що Apple - не перша компанія, яка використовує біометричну аутентифікацію. Так, в березні повідомлялось, що систему розпізнавання обличчя Galaxy S8 зламали за допомогою фотографії.

Samsung вперше використовувала розпізнавання обличчя в своїх смартфонах. Телефон здатний просканувати лице і надалі розблокувати екран при його розпізнаванні. Користувач Marcianotech сфотографував себе на один смартфон, після чого він дозволив пристрою провести сканування і заблокував гаджет. Потім він протягом декількох хвилин показував сканеру фото, яке було відкрито на першому смартфоні. Після низки невдалих спроб він таки розблокував телефон.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com