тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У китайському мегаполісі автомобільна траса прокладена прямо на даху будівлі

Зовсім недавно в соціальні мережі потрапили фотографії автомобільної дороги, яка проходить прямо по даху будинку. Вона розташована в китайському мегаполісі Чунцин. Топографія міста така, що будівництво траси на цьому місці стало найвірнішим рішенням.

 

 

Траса на даху - явище дивовижне для будь-якого іншого міста, але тільки не для Чунцина. Справа в тому, що мегаполіс побудований на місцевості зі складним горбистим рельєфом, тому в ньому можна відшукати архітектуру та інфраструктуру, які можуть здатися дивними жителям інших міст. Так, наприклад, деякі з цих немислимих будов являють собою дорожню розв'язку з 15 рампами, що йдуть в 8 напрямках, або ж 13-поверхові пішохідні мости.

 


Судячи з усього, 5-поверховий будинок з трасою на даху прекрасно вписується в список незвичайних будівель Чунцина. Виявляється, дорога була створена для того, щоб жителі прилеглого будинку могли потрапити в свої квартири, в іншому випадку їм доведеться використовувати наземний ліфт. А так жителі залишають свої автомобілі тут же на парковці даху і відправляються до себе додому.

Дивлячись на вікна будівлі з дорогою на даху, можна сплутати його з житловим будинком. Насправді чотири верхні поверхи даху - це парковка, а внизу знаходяться магазини. Крім того, дах оснащена шумопоглинаючими матеріалами, тому навряд звуки рухомих автомобілів заподіють комусь занепокоєння.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com