тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Заряджати смартфони можна буде на ходу

Бездротові зарядні пристрої, з одного боку, дуже зручні - не потрібно мати при собі величезну кількість проводів, які весь час сплутуються і рвуться. Але, з іншого боку, у них є істотний мінус: вам доведеться залишати свій мобільний гаджет в одному місці (наприклад, на підставці), при цьому користуватися ним буде не дуже зручно. Однак інженери зі Стенфордського університету взялися за усунення цього недоліку...

 

Як відомо, останні моделі бездротових зарядних пристроїв працюють за допомогою електромагнітної індукції. Крім того, використання електромагнітного резонансу дозволяє трохи збільшити відстань між гаджетом і пристроєм, що передає заряд. Але поки ваш смартфон заряджається, він повинен бути зафіксований в певному місці на певній відстані.

Нова розробка дослідників зі Стенфордського університету дозволяє використовувати смартфон, що заряжається на відстані до метра від стаціонарного джерела живлення. Також його можна переміщати без зниження передачі енергії. Це вдалося зробити завдяки заміні радіопередавача на недорогий підсилювач напруги і резистор.

В якості прикладу інженери продемонстрували, як зарядний пристрій може підтримувати роботу LED-лампи, не змінюючи силу освітлення: заряд енергії з електронного підсилювача точно врівноважував втрату енергії під час переміщення лампи по кімнаті. Таким чином, система автоматично регулювала силу заряду при зміні відстані між пристроєм і лампою.

До речі, якщо з вашим мобільним гаджетом сталися неполадки, ви можете на вигідних умовах скористатися послугою ремонт смартфонов в СПб від компанії «Smartbit-service».

Варто зазначити, що колеги стенфордських дослідників високо оцінюють розробку. Наприклад, в Університеті штату Північна Кароліна (США) вважають, що цей підхід досить простий для реалізації і при цьому менш витратний.

Самі ж інженери з Стенфордського університету планують модифікувати свій винахід. Вони хочуть змінити конструкцію таким чином, щоб можна було ще більше збільшити відстань між заряджаючим гаджетом і пристроєм. Також вони планують впровадити свою інноваційну розробку для зарядки транспортних засобів, а також в інших сферах, які потребують цієї технології. заказать сенсорное стекло

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com