тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Калоші повертаються: дощовики-мокроступи, які помістяться навіть в дамську сумочку

Гарне взуття сьогодні коштує чимало, а прийти в непридатність і втратити товарний вигляд пара улюблених кросівок або туфель може буквально після одного дощу. У пошуках вирішення цієї проблеми сучасні дизайнери звернулися до добре забутого старого - до прабабціних калош. В результаті з'явилися зручні дощовики-макроступи, які стануть справжнім порятунком для вашого взуття.

 

 

Мабуть, у кожного є пара улюблених кросівок, чи кед, особливо якщо йдеться про покупку в інтернет-магазині goldmen.com.ua, і просто серце кров'ю обливається, коли потрапляєш в такому чудовому взутті під проливний дощ. Адже навіть найдорожче взуття після прогулянки по калюжах може розмокнути, втратити зовнішній вигляд, а то і зовсім прийти в непридатність.

Ймовірно, саме з такою проблемою зіткнулися хлопці, які придумали Dry Steppers - витончене рішення вберегти взуття від намокання в найгіршу негоду. Dry Steppers - це по суті водонепроникні оболонки з синтетичного полімерного матеріалу, такі собі крихітні плащі-дощовики для ніг. Причому, вони не тільки захистять взуття, а й вирішать проблему промоклих ніг, який би сильний дощ не лив на вулиці.

Виробник підкреслює, що степпери Dry Steppers прозорі і не приховують взуття, що звичайно сподобається модникам. Вони герметичні, досить міцні, що дозволяє пережити з ними не один дощ. Зверху степпери затягуються на шнурок, тому можна бути впевненими, що вода не потрапить в них і зверху. А ще степпери Dry Steppers займають зовсім мало місця і легко поміщаються навіть в дамській сумочці.

 


Взагалі, волога - голвний ворог будь-якого взуття (за вийнятком хіба що повністю виготовлених з гуми), і перше, що потрібно зробити при покупці нової пари - обробити її спеціальним спреєм з вологовідштовхуючим ефектом. Тільки спочатку проведіть тест «на переносимість»: випробуйте невелику кількість засобу на язичку під шнурками (для чоловічого взуття) або ззаду над п'ятою, з боку ближче до великого пальця (для жіночої). І тільки в разі відсутності негативних реакцій використовуйте спрей на всій поверхні.

А ще потрібно слідкувати за погодою, що значить, не тільки вибирайте підходящу пару під дощ, сніг або дику спеку, а й правильно усувайте наслідки впливу «стихій». Ступили в калюжу? Не забудьте просушити взуття і промокнути залишки вологи, наповнивши її газетним папером. Але ніколи не сушіть взуття біля батареї, якщо не хочете виявити сліди потрісканої шкіри або лаку.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com