тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сундар Пічаї: «Майбутнє Google - найрозумніший хмарний сервіс»

На конференції Google I / O компанія анонсувала новий чіп для штучного інтелекту, який повинен стати основою хмарного сервісу Google. В інтерв'ю виданню Wired глава компанії Сундар Пічаї розповів, що його мета - зробити доступ до можливостей штучного інтелекту загальнодоступним.

 

 

В цьому році, як і в минулому, Google представила новий чіп для штучного інтелекту. Однак, на відміну від минулого, він набагато могутніший і призначений не тільки для обчислень, але і для тренування сервісів машинного навчання. Ні у кого, включаючи Intel, такого ще не було.

І в цей раз Google поділиться своєю технологією з усім світом. За словами Пічаї, тим самим компанія збирається зробити штучний інтелект більш доступним. Проте, у відкритий продаж чіп не потрапить. Замість цього компанія запропонує скористатися ним через хмарний сервіс абсолютно вільно, якщо ти користувач Google Cloud. На думку Пічаї, цей крок розмежує хмарний бізнес Google і її конкурентів, Amazon і Microsoft.

«Однією з найбільш важливих завдань для нас є демістифікація машинного навчання і штучного інтелекту. Вони повинні стати доступні для всіх людей», - сказав глава Google.

Переважну більшість доходів Google отримує від онлайн-реклами. Але компанія впевнена, що хмарні обчислення - здача в оренду комп'ютерних потужностей компаніям і розробникам ПО - здатна одного разу принести набагато більше. На думку аналітиків Forrester, до 2020 року цей ринок досягне $ 191 млрд.

Проблема в тому, що хмарний бізнес Google відстає від Amazon і Microsoft. Пічаї сподівається, що лідируюче положення його компанії в області штучного інтелекту додасть бажане прискорення.

Звичайно, новий чіп не гарантує успіху в хмарі. Багато компаній використовують для навчання своїх моделей  графічні процесори Nvidia. Рішення перейти на іншу технологію зажадає від них змін в бізнесі і розробках, а також часу на навчання. Пічаї визнає, що така проблема існує, але вірить, що розробники готові вносити зміни, якщо є можливість значно просунути тим самим технології.

«Темпи можуть бути дуже високими, - говорить він. - Коли прийшов веб, Javascript не існував. Весь ланцюжок розробки не існувала. Але це змінилося».

Зрештою Google робить те, що вміє краще за інших: створює платформу, яку можуть використовувати інші для створення на ній того, що їм завгодно. Доказом того, що хмарна платформа Google досягла зрілості, став перехід компанії Verizon і 150 000 її співробітників з Office App Suite компанії Microsoft на додаток G Suite.

«Ми прийшли всерйоз і надовго», - заявив тоді Ерік Шмідт, голова ради директорів Alphabet - холдингової компанії Google.

 


Компания системный интегратор предоставляет широкий спектр услуг в области инновационных коммуникаций: проектирование, внедрение и обслуживание сетей интерактивного видео, обработка и хранение данных, IP-телефония, и другие современные эффективные решения для успешного ведения бизнеса.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com