тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Непромокаюча куртка від Columbia, яка захистить людину від дощу і планету від забруднення

Відомий виробник одягу для екстремального туризму компанія Columbia продемонструвала інноваційний підхід до спортивного одягу. Фахівці Columbia випустили унікальну куртку, довівши, що одяг може бути максимально зручним, а його виробництво не чинити негативного впливу на екологію.

 

Компанія Columbia вже давно прославилася на весь світ своїм одягом для екстремального туризму, а її фахівці регулярно пропонують інноваційні рішення. Нещодавно в компанії вирішили перетворити звичайні етикетки одягу в корисні інструменти для виживання: етикетки здатні перетворюватися в набори для шиття, рибальські снасті, секстанти, ножівки, щітки і навіть сонячний годинник.

А зараз компанія анонсувала ще одну цікаву новинку. На цей раз акцент зроблено на відповідальність людей перед навколишнім середовищем, тому інноваційний дощовик Outdry Extreme Eco буде 100-відсотково екологічно чистим. Цей виріб представлено на сезон "осінь 2017", а от чудові женские весенние куртки хоч зараз можна придбати в інтернет-магазині TERRA JEANS.

Зазвичай в одязі для створення водонепроникних тканин використовуються перфторовані органічні сполуки, в яких завдяки сильним молекулярним зв'язкам відбувається відштовхування води. Однак у цієї технології є великий мінус - подібна тканина не розкладається в природі. Тому була винайдена нова технологія, яка може те ж саме без негативного впливу на навколишнє середовище.

Нова технологія OutDry Extreme допомагає забезпечити максимальний захист від дощу, при цьому зберігаючи екологічну чистоту. А особлива родзинка криється в тому, що Columbia Outdry Extreme Eco на 100% виготовлена ​​з переробленого поліестеру, взятого з 21 перероблених пластикових пляшок. За допомогою цього матеріалу компанія одночасно зменшує потребу в нафті, яка йде на виробництво пластика, а також частково вирішує проблему накопичення пластмасових відходів. Columbia не збирається зупинятися на досягнутому.

 


Всі куртки будуть вироблені в білому кольорі, оскільки цим економиться 50 літрів води на фарбування кожного дощовика.

Вся фурнітура, блискавки, липучки і бирки на куртці зроблені на 100% з переробленого матеріалу. Більш того, навіть картонні коробки для доставки курток - одношарові, в яких використовується на 30% менше матеріалів. За курткою дуже легко доглядати, адже в її матеріал не вбирається бруд. Щоб позбутися від будь-якого плями, Outdry Extreme Eco досить просто протерти.

У продажу новинка з'явиться за ціною в $ 199.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com