тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

watchOS 4: більше розумних технологій і фітнес-функцій для Apple Watch

На конференції для розробників WWDC 2017 (Apple Worldwide Developers Conference), яка проходила в Сан-Хосе з 5 по 9 червня, компанія Apple представила оновлення програмної платформи watchOS 4 для Apple Watch. З нею годинник стане ще розумнішими і взагалі буде самим крутим смарт-годинником Apple, створеними коли-небудь.


Особлива гордість Apple - це циферблат Siri, який вміє вгадувати важливу для користувача інформацію і показує її протягом дня. Крім іншого в watchOS 4 з'явилися персональні підказки по активності, нові музичні функції, а також GymKit для роботи з тренажерами. Але розберемо найголовніше

Розумна Siri

Інтелектуальні можливості Siri на Apple Watch тепер з'явилися і на новому циферблаті Siri. Кожен раз, коли ви піднімаєте зап'ястя, дисплей динамічно відображає інформацію для поточний час доби і вашого розкладу, а також важливі дані з таких додатків, як Активність, Будильник, Дихання, Календар, Карти, Нагадування і Wallet, і заголовки з нової програми Apple News для Apple Watch.

У watchOS 4 додаток «Активність» дає персональні поради та підказки, які допоможуть частіше закривати кільця активності. Щоранку ви будете отримувати персональне повідомлення, якщо ви близькі до нового досягнення, або поради про те, як повторити вчорашні успіхи. А якщо потрібно, ближче до вечора додаток повідомить, скільки ще вам потрібно пройти, щоб закрити кільця активності до кінця дня. Додаток також ставить кожному користувачеві індивідуальні цілі на місяць.

Оновлений додаток «Музика» став ще більш персональним: він автоматично синхронізує мікс з вашої нової музики, обраної і тієї музики, яку ви слухаєте найчастіше. Тепер на зап'ясті є ще більше пісень: просто об'єднайте Apple Watch в пару з навушниками AirPods і слухайте музику на тренуваннях і в дорозі.

До речі, по посиланню apple watch купить Киев ви зможете придбати Apple Watch по найкращій в Україні вартості.


 

Спорт

В оновленому додатку «Тренування» додані нові настройки для тренувань з плавання в басейні, а також нові алгоритми вимірювання руху і серцевої активності для інтервальних тренувань високої інтенсивності (HIIT).

Для тих, хто проводить здвоєні тренування або займається тріатлоном, в watchOS 4 з'явилася можливість об'єднувати декілька тренувань, щоб підраховувати загальний час і кількість спалених калорій.

Комплект GymKit допоможе тим, хто тренується на кардіотренажери: вже скоро вони зможуть одним дотиком створювати пари між Apple Watch і біговими доріжками, степперами, велотренажери та еліптичними тренажерами найбільших виробників, таких як Life Fitness і Technogym.

Дані, які раніше не передавалися між розумними годинниками і тренажерами, - калорії, дистанція, швидкість, кількість пройдених поверхів, нахил і темп - вперше будуть синхронізуватися автоматично. Це дозволить отримувати найточніші вимірювання, майже не налаштовуючи пристрою.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com