тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Український суперкар з 1000 «кіньми» під капотом, який підірвав інтернет

Нещодавно в інтернет просочилася інформація про новий суперкар, який вразив навіть фахівців. Машина створена українськими інженерами і скоро з'явиться у продажу. У ній разюче все, але особливо - двигун, який «заряджається» за 8 хвилин, а також ціна у понад 700 тисяч євро.

 

 


Спочатку у 2016 році команда інженерів розпочала роботу над проектом суперкара, здатним позмагатися зі знаменитими Bugatti Chiron і Pagani. Тепер же представлений перший український суперкар Himera Q. Керівником і спонсором всього проекту став українець Андрій Джазовський.

Майбутній власник машини може вибирати з двох силових установок. Доступний бензиновий двигун V12, що розвиває близько 1000 к.с., і електрична силова установка аналогічної потужності. У будь-якому з варіантів автомобіль розганяється до 100 км / год менш, ніж за 3 секунди. Максимальна швидкість Himera Q - не менше 350 км / год.

 


Електричний привід - унікальна розробка українських інженерів. В машині стоїть графенова акумуляторна батарея на 86 кВт ∙ год. Повна зарядка займає всього 30 хвилин, при необхідності доступний «прискорений» режим - 8 хвилин. Запасу електроенергії вистачає від 500 до 1000 кілометрів пробігу. Керівник проекту Андрій Джазовська стверджує, що це нова, що раніше не застосовувалася, технологія.

 

 

Белый каталог статей бесплатного продвижения сайтов на портале: http://statejka.ru/. Информацию о компании можно разместить в каталоге компаний и организаций.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com