тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Флоротерапія: які хвороби лікують квітами

З усіх видів лікування флоротерапія, мабуть, найкрасивіший. Це відносно нова методика, яка пропонує в якості ліків - квіти. Квітуча клумба не тільки прикрасить дачну ділянку, але і матиме позитивний вплив на твоє здоров'я.

 

 

Головне, посадити ті квіти, які дійсно тобі до душі, а от императорський рябчик, про цю чудову ранню весняну квітку можна більше дізнатися тут https://sotka.org.ua/ryabchik-imperatorskie/, безперечно не залишить байдужим кожного поціновувача прекрасного.

Чудово, що користуватися основами флоротерапіі може кожен, так як її правила досить прості, а застосовувані методики абсолютно безпечні (квіти надають дуже м'який вплив). Але якщо потрібно вирішити складні питання, то оптимальніше звернутися до професійного флоротерапевта. Він зможе підібрати набір квітів, виходячи з наявних симптомів захворювання, врахує специфіку енергії кожної рослини і їх поєднання.

Флоротерапія особливо ефективна при лікуванні емоційних і психічних розладів, захворювань внутрішніх органів і різних інфекціях. Які ж квіти допомагають позбавитись певних проблем зі здоров"ям?

Ромашка завдяки своєму терпкому запаху допомагає позбутися від мігрені і нормалізує тиск. Вона корисна при депресії, тривозі і стресі.

Сині і фіолетові квіти (іриси, незабудки, фіалки і волошки) покращують обмінні процеси в організмі, знімають втому і очне напруга.

Аромат материнки має зігріваючий і седативною дією.

Жовті нарциси корисні для підняття настрою. Вони покращують роботу шлунково-кишкового тракту і заряджають енергією.

Червоні квіти (троянди, маки) допомагають при соматичних захворюваннях. Вважається, що вони нормалізують роботу органів, усувають порушення на рівні систем тіла.

Рожеві квіти (півонії, троянди, ехінацеї) допомагають при емоційної перевантаження і упорядковують серцевий ритм.

Конвалії сприятливо впливають на центральну нервову систему, приборкують аритмію і задишку, нормалізують тиск.

Від споглядання білосніжних лілій твій настрій неодмінно покращиться, а напруга і тривожність зникнуть.

Яскраво-помаранчева календула корисна для зору: якщо дивитися на неї по кілька хвилин на день, вона допоможе запобігти багатьом очним недугам.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com