тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Stratolaunch: найбільший у світі літак

У США, в штаті Каліфорнія, вперше викотили з ангара найбільший у світі транспортний літак Stratolaunch. Він розробляється в якості повітряної платформи для запуску ракет-носіїв Pegasus XL. Перший політ гіганта намічений на 2019 рік.

 

 


Літак побудований компанією Scaled Composites, розмах його крил становить 118 метрів. Літак з шістьма двигунами створений для того, щоб перевозити ракети між двома фюзеляжами. Набравши висоту, цей мегалітак скидає ракетоносій, який потім запустить двигуни і вже стартує в космос не з землі, а безпосередньо з повітря.

Літак вперше викотився з ангара і скоро віфдбудеться пробна заправка, тестування двигунів, перший проїзд по злітній смузі і, нарешті, перший політ.

Компанія, яка спроектувала цього гіганта, називається Stratolaunch Systems. Зараз вона працює над моделлю космічних ракет. Готуючись до свого першого виїзду, Scaled Composites розбирала триповерхове риштування, які оточували літаки під час його створення.

 


У літака 28 шасі, і днями він був також зважений в перший раз. Stratolaunch важить 227 тонн. Літак спроектований під максимальну злітну вагу в 590 тонн. Він може перевозити ракети і їх вантаж загальною вагою 250 тонн, а також 113 тонн палива. У першому пробному польоті буде задіяна тільки одна ракета Pegasus XL, але Stratolaunch може перевозити до трьох ракетоносіїв за один політ.

 

 

В электронном журнале сайта научных статей и публикаций бесплатно опубликовать статью о науках: медицине, юриспруденции, физике и др. Портал: http://votdoklad.ru/ принимает только научные исследования и труды.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com