тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гластонбері Тор: обитель древніх легенд

Якщо ви любите відвідувати місця, оточені містичним ореолом з нерозгаданих таємниць і старовинних легенд, то вам обов'язково потрібно побувати в англійському графстві Сомерсет. Саме там знаходиться одна з найбільш привабливих пам'яток цієї чудової країни - пагорб Святого Михайла, або, як його ще називають, Гластонбері Тор (Glastonbury Tor).Більш таємничого місця в Англії, напевно, і не знайти, адже кількість неймовірних історій, які оточують цей загадковий пагорб, просто вражає уяву: його називають і чарівним царством Фей, і Авалон - чудовою землею між світами, де немає хвороб і смутку.

Стародавні кельтські легенди розповідають про величезне підземне королівство, яке знаходилося під цим піднесенням, а сучасні шанувальники паранормальних явищ вважають, що тут розташований портал в паралельні світи.

 


З пагорбом Святого Михайла пов'язані дві знамениті легенди: одна з них говорить, що десь на його схилах захований Святий Грааль (чаша, з якої пив Ісус під час Таємної Вечері), а інша стосується короля Артура і його дружини - вважається, що саме тут були поховані їхні тіла.

 


Гластонбері Тор дійсно таїть в собі багато незвіданого. Підносячись над землею на 145 метрів, він оточений сім'ю кільцевими уступами, походження яких залишається невідомим. Під час повеней, які часто траплялися тут у давнину, пагорб перетворювався в відокремлений важкодоступний острівець, а його спіралеподібні схили багато місцевих жителів до цих пір вважають таємничим лабіринтом.

 


Бажаєте швидко вивчити англійську мову? На сайті http://englishcapital.net/ ви дізнаєтесь про ефективні курси English Capital, а також зможете записатися на перше заняття зі знижкою 50%


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com