тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вечеря з метеликами: японський ресторан «заманює» відвідувачів приголомшливими інсталяціями

Активний розвиток і вплив сучасної науки і технологій не обходить стороною жодну сферу повсякденного життя людини, в тому числі і щоденний ритуал прийому їжі. Прикладом тому може послужити незвичайна робота студії teamLab - японський ресторан Sagaya в Токіо з інтерактивним залом.


Це далеко не перший проект креативної команди професіоналів teamLab, в яку входять люди найрізноманітніших спеціальностей (від художників до математиків), результатами спільної роботи яких є унікальні інсталяції, наповнені світлом і яскравими фарбами.

Ресторан Sagaya дозволяє обслужити всього 8 клієнтів в день, і для цієї невеликої групи щасливчиків відвідування даного ресторану стане справжньою незабутньою подією. Ексклюзивно оформлений зал Sagaya за допомогою цифрових зображень дає можливість зануритися в унікальну красу японської природи, починаючи від інтерактивного меню і закінчуючи анімованими образами тварин і рослин, що відображаються на столі.


«Коли замовлену страву подано на стіл, сценічне світло, зображене на тарілці, трансформується в образи на столі і в навколишньому просторі», - пояснює команда teamLab.

«Наприклад, птах, зображений на керамічному блюді, оживає і може сісти на гілку дерева, образ якого програма вважала з страви іншого клієнта». Таким чином, образи з посуду всіх клієнтів зчитуються і створюється гіпнотична цифрова інсталяція, яка робить будь-який обід справжньою пригодою і піднімає художню форму на новий рівень.

 

 


Международное общественное движение АллатРа - идеальное место для реализации внутреннего потенциала человека.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com