тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дивовижні острови затоки Пханг Нга (Таїланд)

Острів Пхукет - найпопулярніший туристичний напрямок в Південно-Східній Азії, в той же час він є головним туристичним центром Таїланду. Своєю популярністю цей острів зобов'язаний знаменитому пляжу Патонг - одного з найвідоміших районів Пхукета. Однак туристів приваблює також неймовірна краса і інших місцин, розташованих поблизу.

 

 

Візитна картка затоки Пханг Нга - це круті карстові берега, що здіймаються з смарагдового моря. Найзнаменитіші місця затоки - це острів Джеймса Бонда і острів Паньї.

 


 

 

Кращий спосіб туди добратися, щоб насолодитися відносною самотністю (не так вже й багато там буває туристів) і чудовими видами природи - це записатися на екскурсію на човні в північній частині Пхукета.

Неспішне подорож на катері серед екзотичних і прекрасних вапняно-білих островів затоки, з заходами на відокремлені пляжі вам сподобається більше, ніж стандартний тур. Острів Джеймса Бонда Взагалі-то острів називається Ко Та-пу, але світову популярність він отримав після фільму про Джеймса Бонда «Людина із золотим пістолетом».

 


Розкручене ім'я привертає масу туристів. Але острів дійсно дуже красивий і екзотичний: гориста місцевість, шикарні берега.

 


Дуже зручно і красиво пересуватися по затоці на катері. Тут дуже мальовничі обривисті берега і багато безпечних місць для стоянки. Справа в тому, що затока захищена як від північно-східного, так і південно-західного мусонів, тут цілий рік спокійна погода, що не могло не позначитися на красі і різноманітті природи.

 


Білосніжні обриви затоки Пханг Нга Береги тут з вапняку, а він в основному білого кольору. Вважається, що вапняк - це результат відкладень скелетів і черепашок морських організмів за мільйони років, які під впливом тривалих хімічних процесів перетворилися на камінь.

 

 

Спека, тиск і відкладення під впливом власної ваги перетворилися в сотні метрів каменю. Геологічні процеси розламали колись цільну платформу на частини і перетворили в її в затишну мілководну затоку з острівцями. Іноді вапняк не зовсім білий - він буває забарвлений добавками інших мінералів, але це теж дуже красиво і обривисті берега затоки Пханг Нга забути неможливо!

 

По матеріалам сайту property-store.com

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com