тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ексклюзивний замовлення: Rolls-Royce Sweptail в стилі двадцятих років

Звична справа, коли яка-небудь дуже багата людина замовляє для себе у автовиробника унікальний автомобіль. І нерідко результат виходить неоднозначним. Наприклад, подивіться на купе Rolls-Royce Sweptail, яке в минулий уїк-енд показали на Конкурсі елегантності Villa d'Este.

 

 

Автомобіль зроблений в єдиному екземплярі для конкретної людини. Замовник хотів, щоб його машина нагадувала одночасно Роллс-Ройс 1920-1930-х років і сучасні яхти. Людина безпосередньо брала участь у створенні, їздила в штаб-квартиру в Гудвуді, спілкувалася з головним дизайнером британської компанії Жілем Тейлором. Але чи все пройшло гладко?

Якщо поглянути на двухдверку зверху, сумніви відпадають - приголомшлива робота! Якщо ви відвідаєте автоломбард в Астане, то точно такого авточуда не побачите, зате зможете швидко отримати гроші під заставу авто.

 


Безкрайній рельєфний капот гарний, а повністю скляний дах прозорою краплею спускається до звуженої корми (sweptail, до слова, перекладається як «вигнутий хвіст»). А в передку можна побачити весь світ у відображенні, адже величезна решітка радіатора, яка є цілісною алюмінієвою деталлю, відполірована до дзеркального блиску.

Але подивіться на Sweptail збоку. Кузов розтягнули в довжину, але колісна база залишилася такою ж, як у донорській моделі Rolls-Royce Phantom Coupe. Тому в профіль задній звис нагадує не яхту, а, вибачте, якусь комаху.

У салону купе Sweptail є кілька цікавих особливостей. Передня панель майже повністю розчищена від кнопок і рукояток, а в надрах центральній консолі зробили охолоджуваний відсік під пляшку шампанського і два кришталевих фужера. Циферблат годинника між дефлекторами кліматичної установки виконаний з ебенового дерева, а стрілки - з титану. Обидві цифри британського реєстраційного номера 08 (спереду і ззаду) зроблені з алюмінію і є невід'ємною частиною кузова.

 


Донором для ексклюзивної двомісної моделі виступив Rolls-Royce Phantom Coupe, знятий з виробництва восени 2016 року. Як сказали представники Роллс-Ройса, ні двигун V12 6.75 (459 к.с., 720 Н • м) з шестиступінчастим "автоматом", ні пневмопідвіска з адаптивними амортизаторами переробці не піддалися. Зате кузовні панелі у купе Sweptail оригінальні.

Над внутрішнім оздобленням працювали дуже скрупульозно. Акцент зроблений на обробку рідкісними породами дерева. Англійці використовували ебенове дерево, зустріти яке можна в Африці та Індії, і деревину палдао, його можна знайти в Індонезії, Нової Гвінеї і на Філіппінах. Сидіння оброблені натуральною шкірою особливого вироблення, а за ними встановлена ​​масивна дерев'яна багажна полка з обрамленням зі скла з підсвічуванням. Тут же знайшлися місця для головних уборів, а по бортах за дверима британці встановили панелі, в яких укладені шкіряні портфелі ручної роботи, зроблені фахівцями відділення Rolls-Royce Bespoke.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com