тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Більярд доповненої реальності для початківців-гравців

Вчені з португальського Університету Алгарве придумали PoolLiveAid - систему прогнозування траєкторії руху куль для прищеплення навичок гри в більярд. PoolLiveAid є інструментом доповненої реальності, призначеним для надання допомоги починаючим гравцям в більярд...

 

 

Система наочно показує траєкторію руху кулі і дозволяє наносити точні удари києм. Основним компонентом PoolLiveAid є ігровий контролер Kinect, розроблений компанією Microsoft для консолі Xbox. За допомогою спеціальної програми система "бачить" кордони більярдного столу, кулі і навіть враховує кут нахилу кия для розрахунку траєкторії в режимі реального часу, проектуючи інтерактивну траєкторію прямо на поверхню столу. Про масове виробництво або початку продажів системи поки нічого не повідомляється.

Система зчитує положення всіх куль на столі і кия, а проектор малює прямо на сукні майбутню траєкторію руху - прямо як в комп'ютерному більярді. Скорегувавши положення кия, можна прицілитися точніше.

Правда, далеко не кожен гравець б'є саме так, як прицілився, особливо часто цим грішать початківці більярдисти. У цьому випадку комп'ютер, зрозуміло, пасує. Але це нелогічно - система призначена саме для тренування новачків! Як же так? Насправді, португальська розробка - лише один з етапів розвитку майбутньої системи доповненої реальності, яка зовсім не обмежується більярдним столом.

 


 


Любите грати в більярд, і не знаєте, де придбати хороший стіл? Ось тут http://artbilliart.com/catalog/2/ представлено чудові моделі: пул, снукер, для російської піраміди, як нові, так і б/у по найкращій в Україні вартості.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com