тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Amazon Go: оффлайн-магазин без черг, продавців і кас

У новому продовольчому магазині Amazon не можна розраховуватися на касі — просто покласти товар в сумку і вільно піти. Там немає ні касових терміналів, ні продавців — тільки розумні сканери...


На 170 кв. м площі розташованого в Сіетлі футуристичного магазину Amazon Go, крім полиць із звичайним асортиментом продуктів і товарів першої необхідності, є тільки сканери на вході, які зчитують QR-код з екрану смартфона. Після цього можна брати товар з полиць і йти — вартість покупок буде знята з рахунку автоматично, а покупець отримає чек.

На полицях розташовані датчики комп'ютерного зору і глибокого навчання, тобто система розуміє, коли продукт беруть з полиці, а коли ставлять назад. Поки ви вибираєте товари, вони відзначаються у віртуальному кошику програми. Як тільки вийшли — оплачуються.

Amazon почав розробляти цей проект 4 роки тому. «Ми поставили собі питання: що якщо з'явиться магазин, в якому немає черг і кас? Чи зможемо ми розсунути межі комп'ютерного зору і машинного навчання, щоб створити таке місце, де покупці можуть просто брати все, що їм потрібно і йти?» — йдеться в прес-релізі компанії.

В кінці жовтня Business Insider повідомляв, що компанія планує відкрити на території США 2000 експериментальних продуктових магазинів, а в тому ж Сіетлі на початку року Amazon відкрила книгарню такого ж типу. Поки не ясно, як саме компанія збирається боротися з крадіжками у магазині самообслуговування. Можна припустити, пише VentureBeat, що буде задіяна технологія розпізнавання обличчя. В будь-якому випадку, поки магазин працює в режимі бета-тестування і доступний тільки для співробітників Amazon.

 


Если вам требуется качественная клейкая этикетка, другие расходные материалы, а также современная функциональная электроника для торговли и склада, обращайтесь в компанию «POSTORG».


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com