тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Будьмо, Мурчику! В продаж надійшли перші "алкогольні" напої для домашніх тварин

У кожного з нас буває важкий день на роботі. Такий важкий, що прийшовши після якого додому, так і хочеться влити в келих трішечки хорошого вина і перевести дихання. Що, нікому скласти компанію? Якщо в будинку є кіт або собака – є і компанія. Адже в продаж надійшли перші «алкогольні напої» спеціально для чотирилапих улюбленців!

 


Тепер власний міні бар може бути не тільки у вас, але і ваших вихованців. Адже американська компанія Pet Winery зайнялася ну дуже незвичайним бізнесом. Ентузіасти власноруч готують «вино», «шампанське» і навіть «пиво» для вусатих-смугастих і інших володарів хвостів будь-якої довжини і розміру. І тим самим швидкоплинно вирішують і одвічну дилему «нема з ким випити» їх господарів.

Компанія Pet Winery одночасно запустила відразу дві лінійки «елітних напоїв» для тварин: окремо для котів і окремо для собак. Всі вони залиті в милі пляшечки від 150 до 350 мл з привабливим дизайном. А у кожного виду чи сорту – свою оригінальну назву. Всі, хто сильний в англійській (і алкоголь) напевно оцінять кумедні імена-каламбури, начебто Purrgundy, Cat-Tini, Bark-Brew (пиво) або шампанське Dog Pawrignon.

 


Але відповімо на головне питання, що напевно хвилює всіх дбайливих господарів: ні, напої від Pet Winery не містять жодної краплі спирту. Адже це становило б небезпеку для здоров'я вихованців. Весь «бар» виготовлений виключно з натуральних компонентів. Але підняти настрій чотириногим зможе не гірше, ніж три мартіні студентці в нічному клубі. Адже головним інгредієнтом «алкоголю» для котиків стала котяча м'ята. Вона змусить муркотіти навіть самого злого представника сімейства. Ну а будь-який дорослий пес прийде в щенячий захват від риб'ячого жиру, якого не пошкодували для собачого шампанського і пива.

 

 

Форумы и блоги социальной сети, чаты. Презентации и продвижение на сайте http://vipfacebook.ru/


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com