тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

З Park4U можна довірити паркування автомобілю

Кожен водій знає, як складно знайти місце для паркування в місті, особливо в центральних районах. І як складно, знайшовши його, припаркуватися там. Адже найчастіше виявленого місця занадто мало для того, щоб спокійно "запхати" туди своє кохане авто. Доводиться показувати справжні чудеса майстерності. Але вони не знадобляться, якщо ваш автомобіль оснащений автоматичною системою паркування Park4U від компанії Valeo...

 

 

Сучасні технології поступово призводять до того, що участь людини при водінні машини стає все менш необхідною. Компанія Google вже розробила робочий автопілот для автомобілів. Дизайнер Ho-Tzu Cheng пропонує оснастити машини спеціальними камерами для того, щоб позбутися від «білих плям» на дорозі. А компанія Valeo розробила автоматичну систему автопаркування під назвою Park4U.

Правильно припаркувати свою машину на невеликому шматку асфальту, доступному для цього – завдання не для кожного досвідченого водія. Що вже говорити про новачків? Але з Park4U все зміниться! Адже автомобіль сам візьме на себе цей процес!

Оснащені системою Park4U машини будуть мати по кілька ультразвукових датчиків, розташованих попереду, позаду і з боків корпусу. Ця система сама знайде вдале місце для паркування, розрахує, чи втиснется туди ваше авто, і передасть бортовому комп'ютеру права на здійснення маневру. Так що водієві взагалі не доведеться брати участь у цьому процесі, крім як натиснути кнопку, щоб запустити Park4U при необхідності знайти місце для стоянки.

Причому, система Park4U від компанії Valeo вже реально існують. Першими автомобілями, оснащеними нею, стали Volkswagen Touran та Volkswagen Sharan, а до кінця року, як планується, вона з'явиться на вісімнадцяти моделях авто. А через рік це буде вже тридцять вісім моделей дванадцяти різних марок як в Європі, так і в США.

 


А тим часом у Лос-Анджелесі відкрилася повністю автоматизована багаторівнева парковка Auto Parkit. Auto Parkit бере на себе всі труднощі, пов'язані з паркуванням: власнику достатньо заїхати у ворота гаража, закрити за собою двері автомобіля та залишити будівлю. Всю іншу роботу зробить автоматизована система.

Так само легко отримати свій транспорт назад: Auto Parkit за хвилину доставить машину до воріт по сигналу з електронного брелока власника.

 


На сайте https://NDK.kz вы найдете самые выгодные предложения аренды гаражей в Астане.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com