тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Церква Сен-Мішель д ' Егіль (Saint-Michel d Aiguilhe)

Пам'ятайте, ми колись розглядали невеликий, але ефектний собор у Колумбії. Хоч він і не на вершині скелі, але чимось нагадує своїм прагненням до недоступності. Але давайте звернемо увагу на фотографію і вирушимо до Франції.

 

 

Містечко - Ле-Пюї-ан-Веле (Le Puy-en-Velay). 269 сходинок ведуть наверх, до виступу скелі на вершині гори вулканічного походження. Тут розташована Церква Сен-Мішель д ' Егіль (Saint-Michel d Aiguilhe).

 


Спочатку тут знаходилася каплиця, споруджена в 961 році у каролінзькіомустилі, - квадратна дзвіниця з трьома апсидами; пізніше вона була перетворена в хор романської церкви. Ця церква була прибудована до капели в XII столітті і зайняла всю частину скелі. Її будівельникам довелося пристосовуватися до особливостей місцевості, і тому церква вийшла майже овальної в плані. Капітелі несучих колон і навіть фасад церкви рясніють рельєфами.

Каплиця була побудована в 962 році на руїнах римського храму бога Меркурія. У наступні роки каплиця, споруджена на майже 100-метрової скелі (якщо бути зовсім точними – висотою 82 метри), яка знаходиться посеред містечка, була неодноразово перебудована, а зараз Ле-Пюї-ан-Веле часто виступає в ролі відправної точки т. н. «християнського туризму» – паломництва в знаменитий Сантьяго-де-Компостела в Іспанії. Щоб дістатися до каплиці, треба подолати 268 досить крутих сходинок.

 


 


Если вас интересует ВНЖ во Франции, советую ознакомиться с особенностями и преимуществами программы от ООО "РЕАЛИТИ".


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com