тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кожному по потребі. Який вибрати хостинг?

В сучасному аспекті під хостингом розуміється послуга, що включає розміщення файлів сайту на серверному обладнанні провайдера. При цьому в неї включено технічний супровід, можливість створення поштових скриньок, баз даних та резервне копіювання проекту. При цьому різні хостери надають різні пакети послуг, але певна частина з них залишається стандартною.

 

 

Може виникнути питання – «чи можна обійтися без послуг хостингу?». Якщо підходити до цієї проблеми принципово, то відповідь буде ствердною, можна. Але це пов'язано з цілим рядом труднощів, які цілком і повністю ляжуть на користувача і будуть вимагати вирішення практично постійно.

Веб-сайт у найпростішому випадку – окрема html-сторінка, створена користувачем. Розмістити її в Мережі – значить зробити доступною для всіх. Якщо мова йде про ПК користувача, то це вимагатиме встановлення складного (і недешевого), стабільного підключення до інтернету і роботи комп'ютера в режимі 24/7. Список вимог невеликий, але складний. Тому власники сайтів йдуть легшим шляхом і укладають договори на розміщення сайтів з тим, чи іншим хостингом.

Види хостингу

Існує кілька видів vps хостинг, кожен з яких може бути оптимальним для проектів, що відрізняються масштабом і завданнями. Самим популярним і недорогим є віртуальний хостинг. Він має на увазі те, що сайт розміщується на загальному з сайтами інших акаунтів сервері. Це несе певні незручності, але для порівняно невеликих проектів буде хорошим варіантом.

Нерідко користувачі, які володіють порівняно великим числом сайтів, вдаються до послуги мультидоменного хостингу. Це дає можливість розміщення в одного хостера декількох сайтів на одному акаунті. Власник сайту отримує можливість зручного адміністрування відразу всіх своїх проектів з однієї панелі управління.

Професіонали, проекти яких досягли солідних масштабів, вибирають віртуальний сервер. При цьому є вибір між орендою сервера і його придбанням. Для багатьох кращою є саме оренда. Це дозволяє уникнути зайвих витрат, отримуючи широкі можливості встановлення необхідного ПЗ в потрібній конфігурації і зручність адміністрування. Функції адміністратора може виконувати, як сам клієнт, або його співробітник, так і штатний інженер хост-провайдера.

Новим словом у сфері хостинг-послуг є хмарний хостинг. Цей вид хостингу є кращою в плані надійності і стійкості до відмов. При цьому доречно порівнювати хмарний хостинг і VPS/VDS. Вони, дійсно, мають деякі спільні властивості. Але є і відмінності. Хостинг, VPS/VDS «прив'язаний» до ресурсів лише одного фізичного сервера. Хмарний хостинг позбавлений такої прив'язки і є розподіленим серед декількох серверів (до декількох десятків тисяч), розташованих в різних місцях. Клієнт отримує зручність масштабування власних проектів, як в сторону збільшення ресурсів, так і в бік зменшення.

 


Где лучше всего найти хороший "дом" для своего сайта? Вашему вниманию лучшие недорогие украинские хостинги, данные сервисы идеально сочетают высокую функциональность, надежность, удобство использования и доступные тарифы.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com