тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Автомобіль на мільйон: у США піде з молотка найбажаніший хот-род

Є хороші автомобілі, є погані автомобілі. А є автомобілі, які вважають справжніми легендами не стільки завдяки їх технічним характеристиками, скільки завдяки вкладом, внесеним ними в культуру. Одним з таких автомобілів є Lincoln Zephyr...

 

Цього літа в Санта-Моніці пройде автомобільний аукціон. Відбудеться він 24 і 25 червня і буде примітний уже тим, що на ньому з'явиться один неймовірно рідкісний експонат! Цей експонат – один із найбільш знакових хот-родів, який коли-небудь існував в історії. На сайті http://narscars.com.ua/kiev-r2/sredniy ви, скоріш за все, не знайдете подібних ексклюзивів, зате зможете вигідно арендувати  авто популярних марок.

Машина з'явилася в 1998 році, і була показана у великій кількості престижних журналів. З тих самих пір, автомобіль знаходився в руках одного господаря і до цих пір не міняв його. Мова йде про автомобіль Lincoln Zephyr, а точніше про його «кастом» під назвою «Scrape».

У свій час, цей зразок гастролював по 20 країнах світу і зробив справжній фурор! В першу чергу завдяки своєму дизайну. В останні десятиліття XX століття, Lincoln Zephyr Scrape став найбільш упізнаваним кастомним автомобілем у всьому світі. Дизайн цієї машини перетинається десь на межі практичності і мистецтва.

Вартість автомобіля на даний момент не розголошується, зокрема не відомо, з якої позначки розпочнуться торги на аукціоні. Не виключено, що машину можуть продати і за кілька мільйон доларів. Важливо те, що в рамках руху American Hot Rod, Scrape – це не просто автомобіль, це символ цілої епохи.

 


До речі, порадувати машина повинна не тільки своїми стилістичними якостями, але і технічними характеристиками. Навіть за сьогоднішніми мірками, начинка Lincoln Zephyr вважається дуже хорошою.

Втім, навряд чи новий господар автомобіля, буде дуже часто на ньому їздити. Швидше за все авто уготована доля експоната в черговий колекції.

Наостанок залишається тільки додати, що оригінальні Lincoln Zephyr випускалися компанією Ford в період з 1936 по 1940 рік і стали символом цілої епохи американського машинобудування. Збирали автомобілі в Детройті. За весь час було випущено безліч самих різних модифікацій кузова для Zephyr. Серед них були, як 4-дверні, так і 2-дверні варіанти, седани і купе. Машини використовували різні двигуни, в тому числі і «фірмові» Lincoln-Zephyr V12.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com