тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найотруйніша риба у світі

Риба-камінь є однією з найбільш отруйних, до того ж, потворних мешканців підводного світу. Через свій відразливий вигляду вона отримала ще одну назву – бородавчатка...


Рибу-камінь можна зустріти в тропічних і субтропічних водах Тихого і Індійського океанів, від Червоного моря до Великого Бар'єрного рифу. Основними місцями її існування є коралові рифи, купи каменів і затемнені водорості.

Риба-камінь може вирости до 50 сантиметрів. Вона має велику голову з маленькими очима і великим ротом, у якого нижня щелепа легко видається вперед. Все її тіло вкрите бородавками і горбиками. Власне, за що вона і отримала свою другу назву. На спині розташовуються плавники, забезпечені 12 отруйними шипами.

 


Бородавчатка веде малоактивний спосіб життя. Вона багато часу проводить в очікуванні своєї здобичі (дрібна риба, креветки та інші ракоподібні), зарившись у пісок або грунт . Зверху залишаються видними лише верхня частина голови і спина, до якої прилипають різні травинки. Це робить рибу ще більш непомітною. У чому, власне, і полягає небезпека.

Якщо людина випадково наступить або доторкнеться до неї, то він має всі шанси бути ужаленным гострими отруйними шипами. Отрута бородавчатки смертельно небезпечна для людини. Звичайне взуття купальщиків не захистить від її гострих і твердих шипів. Якщо людина відразу ж не звернеться за медичною допомогою, то може померти.

Отрута заподіює сильний біль з можливим шоком, паралічем і відмиранням тканин. Якщо шип потрапив у великий кровоносну судину, то смерть може наступити через 2-3 години.

 


А здесь вы узнаете обо всех особенностях и прелестях рыбалки в Доминиканской республике.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com