тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Майбутнє вже сьогодні: автоматичні трактори почали захоплювати ферми

Дивлячись на те, які чудові речі в рік створюють учені та інженери, складно повірити в усіх цих футуристичних роботів-вбивць. Як не крути, але вже в найближчі роки поля може почати борознити повністю автоматизована сільськогосподарська техніка...

 

Ви ніколи не думали над тим, яким буде сільське господарство в XXI столітті? На жаль, аграрій – це далеко не найпопулярніша тема, хоча, відверто кажучи, одна з найважливіших. Протягом усієї своєї історії, людство активно розвивало цю галузь, удосконалюючи головним чином використовувані знаряддя праці. І ось тепер вигляд сільського господарства в найближчому майбутньому абсолютно очевидний – тут будуть панувати роботи.

Найцікавіше в тому, що роботи вже почали успішно «захоплювати» ферми. Можливим це стало завдяки таким компаніям, як CNH Industrial, що спеціалізуються на розробці новітніх зразків сільськогосподарського обладнання та техніки. До речі, тут можна замовити якісні шарніри для різноманітної сільськогосподарської техніки.

В середині поточного року згадана компанія з гордістю презентувала свій перший повноцінний автоматичний трактор. Отриманий механізм має символічну назву Autonomous Tractor.

 


На сьогоднішній день трактор є концептуальним, однак проект динамічно розвивається, і випустити серійні зразки в CNH Industrial сподіваються вже найближчим часом. Не так давно завершився черговий етап випробувань нової техніки, на якому новинка продемонструвала чудові результати.

Як же працює новий трактор? Отже, Autonomous Tractor повністю автоматизований. Робота машини забезпечується значним набором «розумних» технологій і датчиків. Так, наприклад, в тракторі є датчики розпізнання перешкод. Проте вони використовуються лише для аналізу ситуації в радіусі декількох десятків метрів. Маршрут трактора, що визначається системою, працює у зв'язці з GPS модулем.

Новинка може виконувати будь-які польові роботи. Таким трактором можна орати, удобрювати, сіяти і, звичайно ж, прибирати. Ніякого спеціального обладнання для Autonomous Tractor не потрібно, підходить все те, що використовує звичайна сільськогосподарська техніка з водієм. Трактор також аналізує погоду, що особливо важливо під час збиральної кампанії.

Найважливіша перевага Autonomous Tractor полягає в його можливості працювати цілодобово. Незважаючи на повну автоматизацію, є можливість стежити за трактором в режимі реального часу і віддавати йому команди.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com