тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Virgin Galactic успішно випробувала туристичний космоплан (віідео)

Компанія Virgin Galactic, що належить британському мільярдерові Річарду Бренсону, вперше протестувала оновлену систему входу в атмосферу космічного корабля SpaceShipTwo моделі Unity. Випробування відбулися над пустелею Мохаве (південна Каліфорнія).

 

 

За планами компанії, літальний апарат доставить перших туристів на суборбітальну висоту вже в 2018 році. Virgin Galactic вперше випробувала нову систему повороту вгору хвостового оперення суборбітального корабля VSS Unity. Хвостове оперення при цьому фіксується над фюзеляжем, надаючи космоплану більш капсульну форму — це полегшує процес проходження крізь атмосферу і допомагає зайти на посадку.

VSS Unity здійснив льотне випробування в режимі планування в четвертий раз, але вперше під час польоту була задіяна нова система. Її вдосконалили після краху в жовтні 2014 року, коли через помилку пілота корабель розбився, один пілот загинув, а другий отримав травми. На офіційному сайті компанія пише, що врахувала минулі помилки і максимально підвищила безпеку.

На борту оновленого літального апарату знаходилося двоє пілотів. VSS Unity відстикувався від літака-носія WhiteKnightTwo і здійснив політ у режимі планування. Випробування відбулося в пустелі Мохаве на висоті 15,5 км, повідомляє Space.com.

Компанія продовжить льотні випробування космоплану, а в 2018 році обіцяє відправити в космос перших туристів. На борту VSS Unity може розміститися шість пасажирів і два пілоти. Квиток на суборбитальную висоту і назад обійдеться в $250 000. Місця на космоплані вже зарезервував більше 700 осіб.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com