тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Minneapolis-Moline UDLX Comfortractor: дивовижний гібрид трактора і автомобіля

У 1938 році велика американська тракторна компанія Minneapolis-Moline вирішила вийти на автомобільний ринок. Але так як напрацювань у цій галузі у неї було трохи менше ніж нуль, інженери пішли дивним шляхом і «окомфортили» трактор, надавши йому автомобільні риси. Модель стала культовою, але зовсім марною...

 

Багато компаній виробляли та автомобілі і трактори — все-таки галузі досить близькі. Той же Ford мав тракторний бренд Fordson, а тракторна компанія International Harvester робила автомобілі і згодом переродилася в знаменитий бренд сідельних тягачів. В принципі, можна написати книгу «Автомобілі та автобуси, які будувалися тракторними компаніями».

Хтось скаже - дивне поєднання, візьмемо для прикладу Лада Калина, надійна машина з хорошими ходовими і іншими показниками, і якось навіть уявити не можливо, щоб цей автомобіль виробляли, скажімо на ХТЗ.

Але Minneapolis-Moline переплюнули всіх. Вони не стали кидатися з галузі в галузь, а відразу зробили гібрид. Чи то автомобіль для колгоспника, чи то трактор для джентльмена.

 

 

До того компанія вже намагалася надати тракторам — машинам суто утилітарним — елементи дизайну, наприклад, скругляла кути. Але інженерів з Міннесоти все одно дратував той факт, що фермери змушені працювати на відкритих тракторах в дощ, холод, град та в інших неприємних погодних умовах.

У 1935 році почалася робота над повністю закритим трактором — одним з перших у світі. Він отримав позначення UDLX (U Deluxe).

Колись Віллард Лемб Велі, онук знаменитого Джона Діра, вже намагався просувати повністю закриті трактора в 1916-1920-му роках, але тоді це взагалі не зустріло ніякого ентузіазму. І тепер, наприкінці 1930-х, тема ще випереджала свій час.

UDLX Comfortractor на базі серійної моделі U був представлений перед фермерським співтовариством з великою помпою в 1938 році. Подивитися на нього з'їхалися 12 000 працівником сільського господарства. Але презентація обернулася оголошеною ціною у $1900. Серійний John Deere коштував на той момент $1000, а автомобіль-седан Ford — $725. Щоправда, у теорії володар UDLX не потребував в автомобілі, бо «комфортрактор» поєднував у собі обидві функції. При цьому журнал Implement & Tractor провів опитування, за результатами якого 60% фермерів були однозначно за закриту кабіну. Просто не за такою ціною.

Як трактор машина була хороша — бо був гарний прототип U. Правда, в кабіні було спекотно, і кватирки рятували не надто добре. Плюс шум від двигуна був значно гучнішим в замкнутому просторі, ніж на всіх вітрах.

Між травнем і листопадом 1938 року було зроблено близько 150 UDLX, після чого проект згорнули через низькі продажі. Надто жаркий, дуже галасливий, занадто дорогий і взагалі, він не здатний замінити автомобіль — так стверджували фермери.

Сьогодні це раритет. На аукціонах примірники UDLX коштують до $110 000. Набагато пізніше, в 1963 році компанія Minneapolis-Moline була проковтнута White, а в 1974-му бренд був ліквідований. Але в тракторну історію ці хлопці все ж таки ввійшли. шины бу Киев купить

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com