тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Для любителів незвичайного відпочинку: функціонуючий готель-маяк No man's Fort

Далеко не рідкість, коли відомі «страхітливі» оборонно-фортифікаційні споруди поступово набувають мирні цивільні функції. Одною з таких оборонних споруд став форт-маяк No man's Fort, що знаходиться у південних прибережних Великобританії.

 

 

Побудований він був в кінці 19 століття з метою запобігання військової агресії з боку французьких військ. І виконувалася така його основна функція аж до кінця 20 століття. Зрозумівши, що ніяке вторгнення не передбачається, англійські власті вирішили передати форт No man's Fort у приватні руки. Як наслідок, у відкритому морі, на території приватного острова в протоці Солент, буквально в декількох кілометрах від Портсмута, з'явився цей незвичайний унікальний готель-форт. Ось захотіли нові власники зробити з нього щось особливе, і все тут. Зрештою, а чому би і ні,

Незвичайний готель-маяк No man's Fort має вигляд чотириповерхового будинку, в якому обладнано 22 номери.  У загальному плані всі вони можуть прийняти 44 людини (тобто кожен з них є двомісним).

А от вартість дещо "кусається". Быльше 160 фунтів на добу за одну людину. Для прикладу можна навести Цены на гостиницы в Перми, досить доступні, погодьтесь!

 


Варто зазначити, що тут є все необхідне для комфортного проживання сучасної людини, а саме:

— наявність доступного безкоштовного Wi-Fi;

— він облаштований у кожному номері власною ванною кімнатою (чисті халати надаються в обов'язковому порядку, причому щоденно);

— наявність робочого телевізора;

— чудові види з вікон-люків на Портсмут або острів Уайт, що є однією з основних фішок;

— розташованим на даху рестораном Nordic Buffet (саме він забезпечує були повноцінними, за рахунок готелю, сніданками, обідами і вечерею).

Також спостерігається облаштоване місце для вогнища (до речі, тут прийнято смажити традиційне місцеве блюдо – зефір), два вертолітні майданчики, кабаре-бар, нічний клуб, спа-салон. Спеціально для любителів пізнати нове, функціонує трансфер від готелю до причалу Ганварф (катер може мати індивідуальний або спільний прогулянковий). Крім того, є можливість отримати задоволення від активних занять різними видами водного спорту.

Що ж, у будь-якому випадку, звичний смуток від проживання в рутинному мегаполісі пройде само собою.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com