тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Перший позашляховик з ОАЕ, який створили для поїздок по пісках

В Арабських Еміратах створили перший в історії приватний позашляховик для їзди по піску. Такий автомобіль може посперечатися з позашляховиками і всюдиходами, що беруть участь в ралі Париж-Дакар, а разом з тим знайде, чим приємно здивувати автомобілістів і на старому доброму шосе...

 

 

З того самого моменту, коли на світ з'явився перший автомобіль, люди хотіли підкорити на даному транспортному засобі усі типи поверхонь: дороги, поля, болота, тундру, снігу, сьогодні люди навіть мріють про те, щоб підкорити на автомобілях небо! У цьому контексті хочеться відзначити оновлений Уаз Пикап, чудова надійна машина, та й комфорт на вищому рівні!

І за весь цей час, не склалися у машин відносини тільки з піском. Ні, безумовно, позашляховики і всюдиходи для їзди по піску і пустелі зокрема, з'являлися і раніше, проте всі вони були призначені для конкретних цілей: дослідних, військових, спортивних. За всю історію автопрому, по суті, так і не було створено «цивільної» машини для їзди по пуску. Цю сувору несправедливість вирішили виправити інженери ОАЕ.

Новинка була створена компанією Zarooq Motors, з місцем базування в Дубаї. Машина отримала назву Zarooq Sand Racer і як підкреслюють самі творці, за своїм технічним і якісним характеристикам значно випереджає інших «підкорювачів пустелі» в особі гоночних авто, які використовуються в ралі класу Дакар.

 


Новий автомобіль одержав потужний 3.5-літровий V6 двигун, демонструє при роботі 304 к. с. Машина використовує автоматичну коробку передач, а максимальний обертовий момент досягає показника 371 Нм. При цьому інженери підкреслили, що діапазон потужності може бути збільшений ще більше, вже в недалекому майбутньому. Очікується, що двигун машини зможе вичавити з себе і 500 к. с.

Окремої згадки заслуговує кузов машини, не тільки його стилістичні якості, але і технічні. Що стосується естетичної складової, то тут у нас сучасна, правильна геометрія. Створюється враження, що в дизайні немає, жодного зайвого елемента. Все це додає машині приємний спортивний вигляд. При всьому при цьому кузов у машини дуже легкий, створений з використанням найсучасніших матеріалів, в тому числі алюмінію.

Тримається все це пишність на міцній трубчастої сталевій рамі. Важить авто всього 1050 кг. Довжина автомобіля – 4.2 метра, а ширина (по колісній базі) – 2.82 метра. Дорожній просвіт становить 350-450 мм, в залежності від обраного режиму підвіски. Що стосується коліс, то Sand Racer використовує 33 × 12,5 R15. auto owners insurance

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com