тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Агора» - найбільша у світі сауна

Любите попаритися в сауні або лазні? Тоді подивіться, як виглядає найбільша і найкрасивіша громадська сауна в світі, з якої відкривається приголомшливий вид на арктичне море.


Якщо ви бажаєте відчути що таке справжня на дровах баня львів, відчути неперевершений релакс від перебування у ній, запрошуємо відвідати відпочинковий комплекс "Дача"


 

 

Ця сауна розташована на невеликому острові Sandhornøya в Норвегії. Вона була побудована в рамках фестивалю SALT — заходу, що основну увагу приділяє тому, щоб показати красу арктичної природи і північної культури з допомогою художніх і архітектурних інсталяцій, а також музичних подій.

Сауна вміщує 100 відвідувачів одночасно. Сюди приходять не тільки для того, щоб попаритися, але і щоб через величезне панорамне вікно насолодитися прекрасним видом на арктичне море. Арктичний клімат, море і відпочинок на теплих дошках — таку атмосферу ви знайдете в цій чудовій сауні.

Дизайн інтер'єру сауни Агора, саме так вона називається, виконаний в стилі архітектури амфітеатру, а роль сцени грає величезне панорамне вікно, з якого відкривається прекрасний краєвид.

 


До речі, сауна — це не тільки гарячий відпочинок, насамперед — це здоров'я. Як повідомляє Американський журнал кардіології», під впливом підвищеної температури в організмі людини виділяються «гормони щастя» — серотонін.

А чи ви знаєте, що сауні вже 2000 років? Швидше за все, перші сауни з'явилися у Фінляндії, хоча деякі вчені стверджують, що в Швеції. У початковий період сауни служили в якості укриття від морозів, це було зимове помешкання, в яке переселялися фіни з приходом холодів.

Сауни обігрівалися камінням, попередньо розігрітими у спеку багаття. Потім їх поливали водою, щоб пара, що утворюється створював відчуття більш високої температури. З часом фіни почали відвідувати сауну з зовсім інших причин. Вона стала місцем очищення організму і розслаблення. Досить скоро люди зрозуміли, що після регулярного відвідування сауни, у них поліпшується настрій і загальний стан організму, тому вона стала повсякденним ритуалом і перетворилася у фінську національну традицію. Тепер у Фінляндії більше саун, ніж будинків, а сауни стали популярними у всьому світі.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com