тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Німеччині представили електрокар Lilium Jet з вертикальним зльотом

Німецька компанія Lilium Aviation провела успішне випробування польоту прототипу літального апарату Lilium Jet з вертикальним злетом і посадкою. Про це пише видання The Verge...

 

 

Літальний апарат забезпечений 36 реактивними двигунами, які встановлені на щитках крил.

Розробники розповіли, що завдяки вертикальному зльоту і посадки корабель потребує тільки у відкритому просторі і не вимагає злітно-посадкову смугу. За рахунок мінімальних вимог вартість використання апарату може бути порівняна зі звичайними машинами, але по швидкості літак буде в п'ять разів швидше, пише видання. Максимальна швидкість польоту — 300 км/год, дальність — 300 км.

Представлений прототип вміє робити нескладні маневри, при цьому, за словами розробників, виробляє менше шуму, ніж мотоцикл. Літак розрахований на двох людей. Творці розповіли, що планують збільшити місткість до п'яти пасажирів.

За задумом, такий транспорт допоможе великим містам впоратися з транспортним питанням, якщо апарати будуть використовувати в якості таксі. Для прикладу розробники наводять поїздку в Нью-Йорку. Щоб на класичному таксі дістатися з Манхеттена до аеропорту імені Джона Кеннеді потрібно 55 хвилин, тоді як на літаку ця поїздка займе 5 хвилин. При цьому вартість перельоту за поточними підрахунками в два рази нижче, ніж поїздка на звичайному таксі. Судно працює на електричній енергії і споживає майже на 90% менше енергії, ніж звичайні повітряні апарати.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com