тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Ізраїлі придумали "розумні цеглини", будинки з яких зможуть збирати роботи

Інженер і дизайнер з Ізраїлю Ронні Зохар винайшов новий будівельний матеріал, який він назвав «розумні цеглини». Винахідник заснував компанію і обіцяє в найближчі роки влаштувати справжню революцію в будівельній галузі.


 

 

База стройматериалов "Мрія-Буд"


Сценарій майбутнього будівництва будівлі «по Зохару» виглядає так. На будмайданчик з цегельного заводу прибуває попередньо замовлений саме для цього будівлі набір блоків, виготовлених з особливо міцного бетону. Їх кількість, розмір і форма варіюються в залежності від архітектурного проекту. Нумерація блоків збігається з нумерацією відповідних їм будівельних елементів на кресленні. До набору додається спеціальний склад, що намертво з'єднує блоки між собою. Залишається лише, як кажуть, без шуму і пилу «скласти» з цього гігантського «конструктора» заданий архітектурна споруда. При цьому завдяки термоізоляційним властивостями блоків, будинки з цих «розумних цегли» можна будувати і в Сибіру, і в Сахарі — ні мороз, ні спека їх мешканцям не будуть страшні. До того ж в процесі виробництва блоків та будівництва не виділяється сумно відомий діоксид вуглецю (СО2).

Цеглу зроблені з надміцного термального бетону і з'єднуються за допомогою унікального «склеюючого» матеріалу, що поставляється компанією-партнером. Всі матеріали відповідають міжнародним будівельним стандартам.

Сам процес будівництва з них дійсно унікальний! Цеглини прибувають з заводу вже повністю готовими до використання, включаючи з'єднувальні матеріали. Замовнику залишається лише покласти їх одну на одну. Це простий процес: цеглини лягають точно і міцно. При цьому не потрібен пісок (для основи), не використовуються сталеві конструкції (сваї та опори), не потрібні будівельні крани, не потрібні будівельні ліси, немає ні сміття, ні шуму. Нічого це не треба!

А той факт, що ці цеглини зроблені з термального бетону з безліччю отворів, забезпечує їх відмінну ізоляцію і робить легкою проведення будь-яких комунікацій. Це означає, що з них можна будувати будинки в будь-якій кліматичній зоні.

Що стосується поверховості, то компанія починала з п'ятиповерхової будівлі, потім проаналізували можливість будівництва десятиповерхового будинку, і знову отримали відмінні результати. Тепер Зохар планує перевірити можливість зведення більш високих будівель, до 50 поверхів.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com