тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як помститися сусідові?

Зізнайтеся, багато у кого є сусід, якого замурували в бетонному мішку, і він щосуботи о 7 ранку бере перфоратор і намагається з цього мішка вибратися! Ну або десь під вами живе маленький барабанщик, а над вами тренується жонглер з пудовими гирями, які постійно падають на підлогу! Що робити? Піти розібратися? Такі походи нерідко закінчуються мордобоєм. Тому китайці винайшли... довбилку!

 

 

Всього за якихось 91 юаня (400 грн), ви можете вирішити всі свої проблеми. Довбилка – це така штука, яка впирається в стіну, довбає по ній і видає гучні звуки, що мучать ночами ніжний слух того самого сусіда, який рано вранці ризикнув включити перфоратор!

Її можна контролювати з телефону, а ще апарат забезпечений таймером і Bluetooth!

У головному китайському інтернет-магазині "Таобао" цей гаджет активно купують, щоб встановити вдома. Уявіть тільки: ви йдете на роботу, а довбилка б'є у підлогу або стелю і мстить сусідам за постійне свердління!

 


Хто тут казав, що китайці нічого не можуть придумати, а тільки все копіюють! Почнемо з того, що у довбилки 3079 коментарів покупців, з них 3060 дуже задоволені своєю покупкою!

"Поверхом вище в квартиру заїхали нові наймачі з собачкою. Ця шавка мене реально вибісила! Вона постійно бігала туди-сюди, туди-сюди. Я не міг знайти внутрішній спокій! З сусідами проводив бесіди, але це не допомагає, дзвонив в поліцію, але їм пофігу, звертався до домовласникам – вони кажуть, домовляйтеся самі. Купив довбилку, її легко встановити, доставка теж швидко приїхала!"

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com