тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пергола або альтанка у дворі: чудові дизайнерські ідеї, які надихають

Весна (принаймі календарна) вже в повному розпалі, а значить потрібно нове натхнення і круті ідеї для оформлення двору біля будинку. І альтанка (пергола) може стати просто відмінним варіантом для цих цілей. Але перед тим як приступати до спорудження конструкції, варто розглянути різні дизайнерські варіанти, які можуть дати уявлення про те, чого б хотілося влаштувати.

 

 

Пергола — це окремо розташований елемент ландшафтного дизайну, який, як правило, складається з сукупності арок і решіток, повитих живими рослинами. Найчастіше перголу встановлюють так, щоб створити тінистий перехід з однієї будівлі в іншу, зокрема, з дому на терасу або в альтанку. Ми пропонуємо вам розглянути кілька прикладів пергол різних конструкцій.

А ще вам обовязково сподобаються деревянные беседки BioBesedki, тут вам і чудовий оригінальний дизайн, і абсолютний комфоорт, і ідеальне поєднання ціна/якість. 

Стіни цієї перголи мають традиційну гратчасту структуру, а її склепіння формують вигнуті металеві прути, які є опорою для ліаноподібних рослин. Подібні навіси — звичайні споруди садово-паркової архітектури європейського зразка. Спочатку їх роль була суто утилітарною: вертикальні конструкції підтримували виноградні лози, а дах давала захист від сонячних променів.

Невисокий дощатий паркан з традиційною хвірткою прикрашає усічена версія перголи — мальовнича арка, прикрашена квітучої ліаною. Найчастіше вона є частиною входу будь-якого садового будови — тераси, альтанки або веранди будинку. Окремо встановлена арка може стати центральним елементом сімейного заходи на свіжому повітрі ніби весільної церемонії або святкування річниці спільного життя.

Гратчастий навіс цієї перголи складається не з арок, з-за чого її можна переплутати з альтанкою. Але та структура, про яку тут ідеться, є наскрізною і має відкриту дах. Якщо дозволяє ширина проходу, всередині перголи можна поставити одну або кілька лавок. 

Садові скульптури для її прикраси повинні бути переважно класичного дизайну, яка звертає наші погляди до епохи Відродження. Фахівці не рекомендують використовувати металеві конструкції, так як вони швидко нагріваються на сонці і можуть пошкоджувати рослини.Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com