тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вчені створили воду, яку можна... з'їсти!

Компанія Skipping Rock lab створила кульки води, які можна з'їсти... чи все-таки випити, але незвичайним способом. Вчені «сховали» питну воду в оболонку з біорозкладного матеріалу. У нього немає смаку, так що властивості напою, який знаходиться всередині, ніяк не зміняться.


Любителям незвичайних відчуттів команда Skipping Rock lab обіцяє: якщо новинка стане популярною, то вони готові випускати оболонку з будь-якими смаками. А ще зручно, що після вживання продукту не доведеться викидати пластикову пляшку.

Розробники британської компанії розкрили секрет оболонки: вона зроблена з екстракту морських водоростей — цей матеріал, до речі, не тільки безпечніший, але й набагато дешевший пластику. Незважаючи на уявну простоту, на дизайн води в кульках, яка була б повністю безпечною, у творців пішло майже два роки. Але будьте уважніше: якщо не встигнете «з'їсти» воду протягом шести тижнів, то від неї нічого не залишиться — оболонка з водоростей повністю розчиниться.

Поки новинку можна придбати тільки в Лондоні, але творці сподіваються поширити її по всьому світу. А глобальна мета творців їстівних кульок води — виробляти упаковки для різних видів продуктів, які не потрібно буде утилізувати.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com