тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Google запустив сервіс по замовленню їжі та господарських послуг для будинку

Індійський підрозділ Google запустила додаток Areo, за допомогою якого користувачі зможуть замовляти доставку їжі додому, послуги по догляду за собою, а також послуги спеціалістів по догляду за будинком — електриків, сантехніків та прибиральників.

 

 

Сервіс запустився на основі місцевих сервісів тільки в двох найбільших містах країни — Бангалорі та Мумбаї. Як зазначає видання The Android Soul, надалі компанія може розширити пропозицію на інші міста і навіть країни.

У Areo доступний пошук як за певних товарів та послуг, так і по постачальників і сервісів. Користувачі також зможуть залишати відгуки під кожним з опублікованих пропозицій. Автори економічного відділу Indian Times відзначили, що в Areo не реалізовані власні платіжні інструменти Google, замість яких додаток використовує місцевий сервіс DirecPay.

На відміну від інших комерційних сервісів Google (на зразок Google Flight, який відсилає бажаючих купити квитки на сайти авіакомпаній) Areo дозволить користувачам укладати всі угоди всередині самого додатка і не буде перекидати їх на сторонні ресурси.

 


У 2015 році Google оголосив про значне розширення своєї присутності в Індії та запуску проекту «Google for India». За словами генерального директора компанії Сундара Пічая (Sundar Pichai), метою проекту стало покращення доступу в інтернет для індійців, адаптування продуктів Google під мережі 2G і створення нових регіональних сервісів спеціально для Індії.

 


Выгодно диплом купить в Москве вы можете на сайте all-diplomz.com. Документы выдаем исключительно на оригинальных бланках со всеми степенями защиты, и мокрыми печатями. Гарантируем конфиденциальность.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com