тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

44 роки з піднятою рукою

Садху Амар Бхараті Баба (Amar Bharti Baba) — релігійний фанатик, який стверджує, що тримає свою праву руку піднятою з 1973 року.  Як не дивно, але вся висохла, покрита сантиметровим шаром бруду рука з стирчачими на всі боки нігтями, стала чимось на зразок символу віри для величезної кількості людей, які поклоняються Шиві.


Аж до 1970 року Бхараті був середньостатистичним роботягою, жив зовсім звичайним життям, загалом, нічим не виділявся із загальної маси індусів. У нього була робота, дім, дружина і троє дітей, але це не завадило йому в один прекрасний момент кинути все заради того, щоб присвятити все своє життя служінню індуському богу Шиві.

Амар став волоцюгою і почав тинятись по Індії, проповідуючи божественні заповіді й наставляючи людей на істинний шлях. Дуже скоро Амара почали вшановувати як святого і він став бажаним гостем в будинку будь-якого віруючого. Так що живе Бхарати як король, живиться від пуза і може заночувати практично в будь-якому будинку.

В 1973 році, після трьох років безглуздих поневірянь, Амар усвідомив що досі відчуває слабкий зв'язок зі своїм минулим «я», який був жадібний, грубий, нечестивий і ласий до жіночої уваги, і щоб розірвати зв'язок з цією огидною істотою, чоловік підняв над головою свою праву руку і дав клятву, що не відпустить її аж до своєї смерті, і ось вже протягом 38 років він з ослячою завзятістю тримає свою обіцянку у всіх сенсах цього слова.

 


Інші джерела повідомляють, що Амар Бхараті так засмутився тим фактом, що вся людська історія будувалася на війнах, що вирішив підняти свою праву руку на славу миру і любові. Але це ще не вся історія! Амар надихнув своїм вчинком безліч людей, які пішли по його стопах і теж возвели свої руки до небес. Багато хто з них відмовилися від маячної ідеї нести мир за допомогою піднятої руки, але деякі залишилися вірними цій ідеї і тримають свої руки піднятими і донині, зокрема відомі троє послідовників Бхарати не опускають руки вже протягом останніх 7, 13 і 25 років.

Відмовляючись від своєї правої руки, люди не тільки відчувають незручність за фактично відсутньої кінцівки, яку вони використовували протягом багатьох років, але і сильний біль. Бхарати і сам не раз говорив, як він страждав перші п'ять років, несучи слово Шиви, але після 7 років його рука втратила всяку чутливість і через якихось 15 років він геть забув про її існування. Вважається, що Шива з превеликим задоволенням віддавався куріння марихуани, тому Амар, а разом з ним і безліч менш фанатичних аскетів-садху, вважають це заняття наближає їх до Бога і курять розслабляючий наркотик цілими днями.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com