тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китайська копія Ауді Q3 отримала обробку з золота і аметистів

Китайська компанія Zotye оголосила про вихід лімітованої серії компактного кросовера SR7 GAL, який фактично є двійником Ауді Q3 першого покоління. Новинка називається Zotye SR7 GAL.

 

 

Цікаво, чи масло для ТО Ауди Q3 також буде таким же ефективним для китайського клона?

Напилення з реального золота присутнє на решітці радіатора, на легкосплавних дисках, на внутрішніх ручках дверей і рейлінга, а селектор коробки перемикання передач, знак Zotye на кермі і кнопка включення аудіосистеми виконані з природних аметистів.

Напилення із золота буде присутнє в них на радіаторних гратах, легкосплавних колісних дисках, внутрішніх ручках дверей і рейлінга.

Вартість модернізованого автомобіля становить 96 тисяч юанів (близько 350 тисяч грн) при тому, що топова версія моделі варто 367 тисяч юанів (понад 1 млн грн). Авто отримає півтора літровий турбований агрегат потужністю 150 «конячок». Модель працює тільки з переднім приводом. Також Zotye SR7 GAL має електронну гальмівну систему, фари зі світлодіодами, 12-дюймовий сенсорний дисплей, систему динамічної стійкості, кругової відеоогляд та інший функціональний набір.

Взагалі, китайські автомобільні компанії відомі своїми видатними здібностями в копіюванні американських і європейських моделей. Один тільки «Хаммер» був скопійований різними компаніями з Китаю щонайменше разів п'ять. А ось найрозумніший варіант — це військовий позашляховик компанії XiaoLong.

Насправді китайці запозичили з військового «Хаммера» практично все, що могли. Першою моделлю став позашляховик XL 2060L, що сильно нагадував прообраз, але все-таки з деякими редизайном. Це можна було б списати на загальну схожість практично всіх універсальних військових позашляховиків, але коли з'явилася цивільна версія XL 2060B, всі питання були зняті — вона нагадувала цивільний Hummer взагалі один в один.

Втім, китайці сильно адаптували машину, оскільки першими замовниками 2060 була поліція. Плюс до того в якості випробувань і одночасно реклами джипи Xiaolong з 2006 по 2009 взяли участь в цілому ряді локальних ралі-рейдів, довівши свою надійність і витривалість.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com