тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китайський суперкар TechRules Ren з 6 електромоторами став сенсацією Женеви

Яскравим акцентом Женевського автосалону минулого року став електросуперкар TREV від молодої китайської компанії TechRules, а на нинішньому моторшоу китайці представили вражаючий TechRules Ren. Відпрацювавши технологію TREV (Turbine-Recharging Electric Vehicle) на прототипах AT96 і GT96, китайська фірма Techrules побудувала серійний варіант свого гібридного суперкара.

 

 


Купе, представлене на автошоу в Женеві, названо Ren (в китайській культурі це означає «людяність, доброзичливість»). Дизайнери батько і син Джорджетто і Фабріціо Джуджаро постаралися: автомобіль отримав підьомний ковпак, що складається з трьох прозорих ліхтарів (таке рішення сприяє обтічності). Цікаво, чи досвідчені майстри з автосервис, сормово зможуть полагодити таке автодиво, якщо з ним раптом станеться щось не так?

Як і у концептуальних попередників, колеса тут рухаються завдяки виключно електромоторами, які отримують живлення від літій-іонної батареї. При необхідності машина може запускати бортові генератори на основі мікротурбін. Причому конструкція задумана модульною й передбачає велику кількість поєднань моторів, генераторів і акумуляторів, і навіть кузовів.

 


Водій сидить по центру (як у знаменитому Макларені F1), пасажири трохи ззаду. Основна інформація виводиться на дисплей, розміщений в центрі рульового колеса. Є також три екрани, що показують картинки з трьох камер, що замінюють дзеркала (центральна дає огляд на 180 градусів). Топовий варіант означає по одному електродвигуна марки YASA (160 кВт) для привод кожного переднього колеса, і за два — для кожного заднього. Двигуни з'єднані з колесами через редуктори з фіксованим передаточним числом 1:3.3.

Загальна віддача шести електродвигунів — 1305 к. с., які припадають на 1630 кг сухої маси. Вони розганяють суперкар до сотні за 2,5 с і дозволяють досягти максималки в 320 км/год. В надрах кузова заховані дві мікротурбіни по 80 кВт і тягова батарея ємністю 25 кВт•год (вказана практично використовується). Вона заряджається як від мікротурбін, так і від мережі постійного струму. В останньому випадку 80-процентна заправка від «швидкісної» електричної колонки вимагає всього 15 хвилин.

Проект передбачає варіювання числа місць і, відповідно, прозорих дашків над ними. Трекова версія, показана тут, розрахована на одного водія. Ще можна буде замовити варіант Le Mans, з двома кріслами і двома ліхтарями, і тримісне виконання (це максимальне число місць).

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com