тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Bugatti Chiron – найшвидший, найрозкішніший і найдорожчий автомобіль 2017 року

Сьогодні, здається, складно здивувати когось новим автомобілем - чого тільки не побачиш на численних моторшоу. Неймовірний дизайн, "розумні" технології, альтернативне паливо - все це входить в життя сучасних автомобілістів. Але все ж і сьогодні на автомобільному ринку трапляються новинки, які приковують до себе увагу всього світу. Саме таким автомобілем став Bugatti Chiron, який вже отримав титул "неймовірно розкішного і шалено дорогого".

 

 

Отож, зустрічаємо нову ікону автосвіту - Bugatti Chiron 2017 року. Лаври Veyron, раніше найшвидшої серійною машини в світі, складені: на трон зійшов його наступник, який розвиває максимальну швидкість в 420 км/год, а його 8-літровий W16 квад-турбо видає 1466 кінських сил при 6691 оборотах в хвилину.

 


Для 500 багатих щасливчиків, які розщедряться на $ 2 998 000, Chiron, безумовно, буде дуже знаковою покупкою. Адже Bugatti цілеспрямовано просував цю модель, ще кращу, ніж став знаменитим Veyron.

З нуля до сотні авто розганяється всього за 2,5 секунди, до 200 км/год за 6,5 секунди, а до 300 км/год - за 13,6 секунд. Варто відзначити, що в звичайному режимі максимальна швидкість обмежена електронікою на 380 км/год.

 

 

 

Покраска дисков порошковой краской http://ladamaster.com/pokraska-diskov-poroshkovoy-kraskoy-c

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com