тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ультра-розкішний японський поїзд, в якому можна відчути себе мільйонером

Всі вже звикли до того, що в Японії курсують надшвидкісні потяги. Але схоже, японці вирішили відчути смак життя. Незабаром в цій країні з'явиться неквапливий і по-справжньому розкішний поїзд, в якому можна буде неспішно подорожувати, милуючись навколишніми пейзажами. У такому поїзді можна відчути себе справжнім мільярдером!

 

 


У травні 2017 року до запуску готується Shiki-Shima - поїзд класу люкс, який зможе похвалитися двоповерховими люксовими сьютами, стандартними люксами і вагонами з величезними панорамними вікнами. Автор проекту - Кен Киеюки Окуяма. Раніше Він працював на General Motors і Porsche AG. Саме він створював дизайн Ferrari Enzo, Maserati Quattroporte і багатьох інших легендарних автомобілів.

Маршрут поїзда Shiki-Shima буде проходити через схід країни, пропонуючи екскурсії на одну, дві або три ночі. Під час екскурсій пасажирам розповідатимуть про унікальну культуру, ремесла і їжі регіону, через яку проходить поїзд. Кожен сезон унікальний поїзд буде ходити по новому маршруту, який обов'язково буде включати в себе такі пам'ятки, як гарячі джерела Наруко і замок Хиросаки.

 


10 вагонів потяга включають два футуристичні оглядові майданчики, прекрасний ресторан, загальний лаундж та приватні апартаменти з унікальним дизайном. У дворівневому вагоні-ресторані є достатня кількість столів і стільців для того, щоб помістилися всі пасажири. Унікальний поїзд зможе брати в рейс тільки 34 пасажирів.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com