тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

До 2030 чверть поліцейських Дубая замінять роботами

Перший у світі робот на службі закону почне стежити за правопорядком на вулицях найбільшого міста ОАЕ з травня цього року. А до 2030 року роботи повинні замінити 25% поліцейських Дубая.

 

 

Мешканці та гості міста зможуть повідомити про злочин багатомовному роботу за допомогою сенсорного екрану у нього на грудях. Ще він вміє віддавати честь і тиснути руку, приймати оплату за паркування і бере на себе паперову роботу.

Відповідальний за підрозділ роботів бригадний генерал Абдулла бін Султан заявив в інтерв'ю виданню Gulf Press: «Ми збираємося прийняти на поліцейську службу більше роботів. До 2030 вони будуть складати 25% штату поліції. Система безпеки, яку ми збираємося запровадити в місті, зможе в майбутньому припиняти злочини. До 2025 Дубай увійде в п'ятірку найбільш безпечних міст світу».

 


До того ж терміну у Дубаї з'явиться перше повністю автоматизоване поліцейське відділення, в якому не буде жодного співробітника-людини. Крім роботів поліція Дубая має намір до 2030 перевести половину будівель на енергетичне самозабезпечення, а в країні створять банк ДНК.

«До 2030 року в Дубаї не залишиться загадкових або нерозкритих злочинів, а у поліції буде найбільший ДНК-банк в країні», — заявив генерал.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com