тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Hyperloop почав будувати пасажирську кабіну

У світі Hyperloop йде справжня гонка, і переможцем буде той, хто створить першу функціонуючу комерційну систему цього транспорту.

 

 

Вчора компанія Hyperloop Transportation Technologies оголосила про початок створення першої стандартної пасажирської капсули, яка буде закінчена і введена в експлуатацію вже в 2018 році. Нова пасажирська капсула — це не просто демонстрація того, що HTT може зробити реальний об'єкт для перевезення людей; вона спочатку не замислюється як прототип, а як цілком діюча конструкція, яка буде кожен день з величезною швидкістю долати значні відстані, подорожуючи по трубі з практично повним вакуумом.

Саму капсулу робить підрядник НТТ, французька конструкторська фірма Carbures S. A., яка спеціалізується на оборонних і космічних системах.

Нова капсула буде близько 30 метрів в довжину, діаметром 2,7 метра і вагою в 20 тонн. У ній зможуть розміститися від 28 до 40 пасажирів, залежно від внутрішньої конфігурації, а подорожувати вона зможе з максимальною швидкістю в 1223 км/год. Як говорить генеральний директор НТТ Дірк Алборн, компанія сконцентрувалася на пасажирах, «щоб гарантувати їх безпеку», саме тому пасажирська капсула конструюється першої.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com