тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Bolefloor: життя – не пряма лінія!

Bolefloor (Болефлор) - унікальна у своєму роді концепція у сфері дерев'яних підлогових покриттів. Гасло Болефлор - геть прямі лінії в паркеті. Болефлор - це, мабуть, найбільш неповторна дерев'яна підлога, яку тільки можна собі уявити!

 

 

Масивна дошка Bolefloor по праву заслужила звання найдорожчого, ексклюзивного і елітного масиву. Варто зазначити, що ціна квадратного метра такого покриття стартує з позначки 300 доларів. Погодьтесь, не кожному по кишені така розкіш, зате, якщо ви відвідаєте салон підлоги у Львові, то там знайдете не менш чудові дерев'яні підлоги, втім по набагато доступнішій вартості.

Виробляється ця дошка на високотехнологічному комп'ютеризованому обладнанні; на заводі Болефлор чітко відстежується, щоб пази і гребені сусідніх дощок щільно стикувалися один з одним. Кожна випущена дошка отримує свій унікальний код, а її форми і параметри заносяться в базу даних заводу, і якщо з цією дошкою щось відбудеться, то завод зможе легко відновити цю дошку.

 


До теперішнього моменту унікальні підлоги такого типу вироблялися тільки вручну силами невеликої кількості майстрів-кустарів.

Покриття для підлоги Bolefloor виготовлені з наступних порід: масивний дуб, ясен, клен, вишня і горіхове дерево. Асортимент сортів і порід деревини досить широкий для задоволення будь-якого смаку і установки в будь-якому інтер'єрі.

Варто зазначити, що оптимізуюча технологія дозволяє зберігати Bolefloor природні ресурси. Інновація Bolefloor не тільки радує око, але і дозволяє виробляти більше з дощок меншого кількості деревини - економія до 20% деревини.

Технологія Bolefloor поєднує в собі системи сканування деревини, спеціально розроблені інструменти автоматизованого проектування та виробництва (CAD/CAM) та інноваційні алгоритми оптимизиации. Подібно до того, як свого часу винахід Гутенберга буквально вивів книгу за межі монастирів, технологія Bolefloor робить підлогові покриття з природними нерівними стиками дощок доступним цінителям як природи, так і дизайну.Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com