тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Несподівана інтерпретація стародавнього ремесла: вишивка на папері від Ізіяни Сухаімі

Витончена вишивка на папері служить для сінгапурської художниці Изияне Сухаімі (англійська транскрипція імені – Izziyana Suhaimi) способом створення виразних об'ємних акцентів, розставлених в олівцевих і акварельних ілюстраціях (її ж авторства).

 

 


Дивовижні квіти розпускаються на паперовому «полотні», немов на тканинному гобелені. В останній колекції під назвою «Ткацькі верстати в наших кістках» Сухаімі фокусує увагу в основному на модних аксесуарах – шарфах, головних уборах, деталях одягу.

Дівчат з картин Сухаімі називає «дивними, сором'язливими, але по-своєму привабливими». Ілюстрації, текстуровані незвичайним способом, передають не тільки витонченість майстерних стібків, але і володіють здатністю передавати емоції вишитих героїнь. А от якщо ви придбаєте ось ці оригінальні схеми вишивки бісером, то зможете створювати не менш чудові вишивані полотна.

 


Художниця каже, що для неї древнє рукоділля – величезне задоволення, а остаточна робота – фізичний прояв часу, витрачений на створення художнього твору.

Ідея зайнятися гібридним мистецтвом прийшла до неї випадково під час експериментів по підготовці наочних посібників на медичну тематику, але незабаром перетворилася в основний напрямок його творчої діяльності. Сухаімі вважає, що краса мистецтва полягає в його різноманітті.

 


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com