тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як виправити сутулість? Розумна футболка-гаджет Modvells

Випряміть спину! Лише 5% офісних працівників і інтернет-користувачів у відповідь на таку пропозицію тільки посміхаються: мовляв, я і так сиджу рівно. А решта - поступово стають справжнісінькими кониками-горбокониками. Як не вистачає іноді людини, яка би нагадувала нам про необхідність випрямляти спину і не сутулитися!

 

 

Інтелектуальна біометрична система Modvells - не людина, але, здається, вона знає, як виправити сутулість. Творці цього концепту вже давно серйозно стурбовані медичними та біометричними системами, які допоможуть в боротьбі за здоров'я. Одним із втілень їх ідей і є цей концепт.

Технічно він являє собою футболку, оснащену датчиками, пристроями обробки отриманої інформації і різними додатковими аксесуарами. Він може за допомогою "дотикальних відчуттів" (яких саме, творці не вказують - можливо, електрошок?) нагадувати людині приймати правильне положення тіла.

Ця система датчиків замислювалася як універсальна: вона може застосовуватися в досить широкому спектрі пристроїв з біометричними функціями.

Робота диво-футболки починається зі збору та обробки інформації про користувача: комп'ютер визначає, яке положення спини для людини оптимально в даний момент. Тим самим вона може виправити не тільки сутулість (гіперкіфоз грудного відділу хребта), але і сколіоз, і багато інших захворювань.

 


Автори не стверджують, що хотіли б зупинитися на цій функціональності для свого гаджета. Навпаки, вони збираються вдосконалювати його до тих пір, поки він не стане чимось на зразок переносного медичного гуру, який зможе дати людині пораду з приводу його поганого самопочуття, попереджати хвороби за допомогою тривожних сигналів, постійно відстежувати стан здоров'я, а результати передавати на відстань в особисту медичну картку.

Всі ці дослідження, звичайно, можуть затягнутися. Однак серйозність, з якою дослідницька група Modvells підійшла до питання, вселяє надію на їх успіх. Можливо, через пару років людям вже не доведеться окрикивать один одного "Спинку рівно!", а питання "як виправити сутулість" стане риторичним.

 


Желаете выглядеть оригинально и со вкусом? Тогда посмотрите сюда futbolki-print.ru/catalog/kupit_balakhon, замечательные балахоны со стильными принтами на любой вкус – то, что надо современному продвинутому парню и девушке!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com