тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Легендарне крісло з мармуру Proust Алессандро Мендини

Хочемо з вами поділитися однією цікавою історією, яка стосується дивовижного крісла Proust Chair. Початок цієї історії йде з Мілана, де була відкрита виставка Solid Senses.

 

 

У той час кілька творців із Італії, в числі яких був і Алессандро Мендини, отримали замовлення на створення кількох предметів інтер'єру для студії. Ця фірма спеціалізується на виготовленні виробів з каррарського мармуру. Один з предметів, створених дизайнерами, — дивне крісло за ескізом Алессандро Мендіні. Воно вирізане з цілісного шматка мармуру білосніжного кольору вагою близько 40 тонн. Виконаний він в класичному нескучному стилі цього найвідомішого представника італійської дизайнерської школи.

Однак використання незвичайного для таких предметів матеріалу надає цьому кріслу вигляд не зовсім звичний. Та й сидіти на ньому не дуже комфортно. Однак комфорт і не є головним акцентом для творців мармурового шедевра, який став майже культовим предметом.


Італійські крісла - загальнопризнаний у світі еталон ексклюзивної вишуканої розкоші, абсолютного комфорту і якості. Ось тут http://dominiogroup.com.ua/articles.html?n=5708 ви зможете ознайомитись з кращими зразками цих чудових меблів, а також вигідно придбати їх.


 

 

Це не зовсім звичне крісло було придумане ще в кінці 70-х років минулого століття одним із знаменитих істориків спеціально для Палаццо дель Діаманті, що знаходиться у італійському місті Феррарі. Воно стало символізувати постмодернізм в декорі Італії.

Пізніше барне крісло в стилі класики, виготовлене воістину дивним автором, обтягнули текстилем з принтом. Розпис оббивки майстер теж придумав сам, надихнувшись художніми творіннями Поля Сіньяка. Дерев'яний каркас також розфарбований у яскраві кольори.

 


Цей предмет інтер'єру вже став для нашого інноваційного часу виразником оригінального погляду його творця на історичний контекст. Минув час, і цю модель почали вважати візиткою самого Мендіні і його впізнаваним шедевром. Саме з цієї причини автор не один раз випускав його дещо видозміненим і обмеженою кількістю примірників. Як показав час, зупинятися на досягнутому він не збирається. Можливо, зовсім скоро перед нами постане ще один подібний екземпляр, але в іншій інтерпретації.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com