тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Не перебивай мене»: створено програму, яка підраховує, як часто чоловіки перебивають жінок в розмові

Знаєте, якій з шкідливих звичок найбільш схильна більшість з нас? Ні, навіть не гризти нігті або палити. А перебивати співрозмовника. І цікаво: хоча жінкам прийнято приписувати зайву балакучість, перебивають в розмові, переважно, чоловіки. Так свідчить статистика. А щоб довести її на практиці в Бразилії винайшли унікальний додаток для смартфона. Він показує, скільки разів протягом діалогу «сильна» стать перебиває думки «слабкої».

 

 

Щоб не говорили про гендерну рівність, жінкам все ще доводиться боротися за право займати високі посади і бути почутими. А все тому, що далеко не всі чоловіки готові сприймати жіночу точку зору всерйоз. У всякому разі, така позиція програміста Галь Баррадас (Gal Barradas) – творця оригінального додатка для смартфона під назвою Manterrupting.

Взагалі, Manterrupting – додаток, адресований жінкам. Він підраховує, як часто господиню смартфона перебивають під час розмови. Після установки програми вам запропонують трохи поговорити з ним і дозволити доступ до мікрофону. Manterrupting запам'ятає ваш голос і далі буде працювати у фоновому режимі. Програма постійно відстежує ваші бесіди (без запису) і зазначає, скільки разів чоловічий голос перебиває мову господині смартфона. А в кінці дня (або розмови) надає чисельну статистику. Яку, до речі, можна наочно й аргументовано продемонструвати співрозмовнику.

Цікаво, що джерелом натхнення для Галь і її колег з агентства BETC Sao Paulo послужили передвиборні дебати кандидатів у президенти США у вересні 2016, де Дональд Трамп перебивав виступ Хілларі Клінтон 51 раз. У той час як Хілларі перервала опонента лише 17 разів. Іронічним виглядає і промо-відео додатку Manterrupting. У ньому взяли участь такі зірки як Каньє Уест і Джеймс Корден, відомі своїми звичками перебивати на сцені колег, особливо жіночої статі.

Додаток Manterrupting було символічно випущено напередодні Міжнародного жіночого дня. І нехай ідея «лічильника переривань» виглядає, як іронічний жарт, багатьом з нас дійсно не завадило б позбутися цієї шкідливої звички. Причому, зовсім незалежно від статі, а також віку, національності і соціального становища.

 


На какой торговой площадке найти качественный товар по преемлемой стоимости, как обстоят дела с функционалом, обратной связью, уровнем сервиса в том или ином интернет-магазине? На сайте отзывов http://otzovyk.com/ вы найдете ответы на эти и другие вопросы, касаемые веб-шиппинга.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com