тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Хочете ідеальну фігуру? Носіть корсет!

26-річна зірка венесуельського Інстаграму вперто йде до своєї мети: стати найсексуальнішою жінкою планети. І як ми бачимо на фото, дуже багато красуні на ім'я Алейра Авендано вже вдалося. Її неймовірні форми просто вражають!

 

 


Алейра задалася метою стати в буквальному сенсі приголомшливою красунею, і коли їй стукнуло 19, взялася за роботу над собою. З тих самих пір вона по 23 години на добу проводить в жорсткому корсеті, який наближає її талію до бажаного обхвату в 50 см. На її рахунку идва десятка пластичних операцій. Насамперед це ліпосакція і шунтування шлунка, а також збільшення грудей, корекція форми носа, імплантати в сідницях, підтяжки лоба і подовження шиї.

«Кожній жінці доведеться пройти через руки хірурга, якщо вона хоче стати по-справжньому красивою,» — впевнена модель.

 


Медики попереджають, що носіння корсета вкрай негативно позначається на положенні і роботі внутрішніх органів. Алейра ж стверджує, що почуває себе відмінно: «Я ненавиділа цей корсет спочатку, але я без розуму від того, як я виглядаю завдяки йому. І після півроку в корсеті я почала відчувати себе буквально голими без нього...»

Корсет вже поламав ребра дівчата, загорнувши їх всередину, але це зовсім не лякає Алейру: «Пісочний годинник -ось ідеал жіночої фігури. Я вже близька до досконалості, але я все ще працюю над собою! »

 


 


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com